logo Van Gelderen Tennis Academy
Rabo Winter jeugd competitie Groen, t/m 12, t/m 14, t/m 16, 16+ T.C. Neckslag 2
zondag 25 januari 2015 t/m zondag 29 maart 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel TM14 GROEN
Programma
zo 25 jan zo 8 mrt alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   v

t/m 12 poule A

 

Tijs Deelstra / Lars Fagel  (1)

Jade Vis / Lotte Sweers 

Alessia Meijer / Isabel Bijlsma 

Tijs Deelstra / Lars Fagel  (1)

 

13-3 01:00   

12-7 01:00   

Jade Vis / Lotte Sweers 

 

 

8-9 01:00   

Alessia Meijer / Isabel Bijlsma 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tijs Deelstra / Lars Fagel  2 6 0 14 12 2 0 0
2 Alessia Meijer / Isabel Bijlsma  1 3 3 13 13 1 0 1
3 Jade Vis / Lotte Sweers  0 0 6 12 14 0 0 2

^^

t/m 12 poule B

 

Dani Veen / Chiara Tillema  (2)

Kim Knijn / Noa Franke 

Michelle Land / Senna de Vries 

Dani Veen / Chiara Tillema  (2)

 

10-9 01:00   

14-5 01:00   

Kim Knijn / Noa Franke 

 

 

15-3 01:00   

Michelle Land / Senna de Vries 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Dani Veen / Chiara Tillema  2 6 0 14 12 2 0 0
2 Kim Knijn / Noa Franke  1 3 3 13 13 1 0 1
3 Michelle Land / Senna de Vries  0 0 6 12 14 0 0 2

^^

t/m 12 poule C

 

Kelia Wooje / Kyara Marques dos Reis  (3)

Toine van Wonderen / Niels van Marsbergen 

Zoe Biri twum / Shanice Lehmann 

Naomi Kortekaas / Malin Blommers 

Kelia Wooje / Kyara Marques dos Reis  (3)

 

12-8 01:00   

11-7 01:00   

  

Toine van Wonderen / Niels van Marsbergen 

 

 

  

Zo 08/03 16:00 

Zoe Biri twum / Shanice Lehmann 

 

 

 

7-5 01:00   

Naomi Kortekaas / Malin Blommers 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Kelia Wooje / Kyara Marques dos Reis  2 6 0 14 12 2 0 0
2 Zoe Biri twum / Shanice Lehmann  1 3 3 13 12 1 0 1
3 Toine van Wonderen / Niels van Marsbergen  0 0 3 6 7 0 0 1
4 Naomi Kortekaas / Malin Blommers  0 0 3 5 7 0 0 1

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 19
Totale speeltijd 09:00 19:00
Gemiddelde speeltijd 01:00 01:00
Langste wedstrijd 01:00
GROENP1: Tijs Deelstra/ Lars Fagel-Jade Vis/ Lotte Sweers 13-3
01:00
GROENP1: Tijs Deelstra/ Lars Fagel-Jade Vis/ Lotte Sweers 13-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:52 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D