logo Van Gelderen Tennis Academy
VGTA - Selectie oefenwedstrijden junioren en groen
zondag 5 november 2017 t/m zondag 25 maart 2018
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel Groen JE Meisjesenkel ME
Programma
zo 12 nov zo 3 dec zo 10 dec zo 17 dec zo 28 jan zo 4 feb alle data
Locatie  DeKloek  Van Gelderen Tennisacademy 
Schema delen

Jongensenkel Groen

 

Lilly van den Dongen 

Emma Sanchez Vega 

Luna den Besten 

Ties Hartkamp 

Semmy Ros 

Matej Novotny 

Luc Bommer 

Mink Hoeve 

Lilly van den Dongen 

 

4-6 5-7 01:30   
Lilly van den Dongen
-
Emma Sanchez Vega

  
Lilly van den Dongen
-
Luna den Besten

  
Lilly van den Dongen
-
Ties Hartkamp

  
Lilly van den Dongen
-
Semmy Ros

  
Lilly van den Dongen
-
Matej Novotny

  
Lilly van den Dongen
-
Luc Bommer

  
Lilly van den Dongen
-
Mink Hoeve

Emma Sanchez Vega 

 

 

2-6 5-7 01:30   
Emma Sanchez Vega
-
Luna den Besten

  
Emma Sanchez Vega
-
Ties Hartkamp

  
Emma Sanchez Vega
-
Semmy Ros

  
Emma Sanchez Vega
-
Matej Novotny

  
Emma Sanchez Vega
-
Luc Bommer

  
Emma Sanchez Vega
-
Mink Hoeve

Luna den Besten 

 

 

 

  
Luna den Besten
-
Ties Hartkamp

  
Luna den Besten
-
Semmy Ros

5-7 4-6 01:30   
Luna den Besten
-
Matej Novotny

  
Luna den Besten
-
Luc Bommer

  
Luna den Besten
-
Mink Hoeve

Ties Hartkamp 

 

 

 

 

1-6 4-6 01:30   
Ties Hartkamp
-
Semmy Ros

6-3 6-1 01:30   
Ties Hartkamp
-
Matej Novotny

  
Ties Hartkamp
-
Luc Bommer

  
Ties Hartkamp
-
Mink Hoeve

Semmy Ros 

 

 

 

 

 

  
Semmy Ros
-
Matej Novotny

  
Semmy Ros
-
Luc Bommer

  
Semmy Ros
-
Mink Hoeve

Matej Novotny 

 

 

 

 

 

 

0-6 6-4 2-6 01:30   
Matej Novotny
-
Luc Bommer

  
Matej Novotny
-
Mink Hoeve

Luc Bommer 

 

 

 

 

 

 

 

  
Luc Bommer
-
Mink Hoeve

Mink Hoeve 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Semmy Ros  1 6 0 12 5 1 0 0
2 Luc Bommer  1 6 3 16 8 1 0 0
3 Luna den Besten  1 6 6 22 20 1 0 1
4 Ties Hartkamp  1 6 6 17 16 1 0 1
5 Matej Novotny  1 9 12 25 37 1 0 2
6 Emma Sanchez Vega  1 6 6 20 22 1 0 1
7 Lilly van den Dongen  0 0 6 9 13 0 0 1
Mink Hoeve 

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 6 30
Totale speeltijd 09:00 45:00
Gemiddelde speeltijd 01:30 01:30
Langste wedstrijd 01:30
JE12P1: Emma Sanchez Vega-Lilly van den Dongen 6-4 7-5
01:30
JE12P1: Emma Sanchez Vega-Lilly van den Dongen 6-4 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.

Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:08 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D