logo Van Gelderen Tennis Academy
De Kloek Dubbeltoernooi 18+
zaterdag 7 t/m zondag 15 november 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD 5 HD 6 Damesdubbel DD 6 DD 7 DD 8 Gemengddubbel GD 5 GD 6 GD 7
Programma
ma 9 nov di 10 nov wo 11 nov do 12 nov vr 13 nov za 14 nov alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   Play-off   v

Damesdubbel 6 18+ poule A

 

Cathrien Deul-Dingerdis /
Anita Klinkenberg-Rijser  (1)

Heleen de Vreede /
Suzanne Meiring 

Cathrien Deul-Dingerdis /
Anita Klinkenberg-Rijser  (1)

 

0-6 2-6   

Heleen de Vreede /
Suzanne Meiring 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Heleen de Vreede /
Suzanne Meiring 
2 6 0 12 2 1 0 0
2 Cathrien Deul-Dingerdis /
Anita Klinkenberg-Rijser 
0 0 6 2 12 0 0 1

^^

Damesdubbel 6 18+ poule B

 

Francis Borst-Roet /
Karin Ossebaar  (2)

Marlin Wabeke /
Natalie Groenewegen 

Joke Walstra /
Victoria Yurchenko 

Francis Borst-Roet /
Karin Ossebaar  (2)

 

1-6 2-6   

6-1 6-1   

Marlin Wabeke /
Natalie Groenewegen 

 

 

6-3 6-1   

Joke Walstra /
Victoria Yurchenko 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Marlin Wabeke /
Natalie Groenewegen 
4 12 0 24 7 2 0 0
2 Francis Borst-Roet /
Karin Ossebaar 
2 6 6 15 14 1 0 1
3 Joke Walstra /
Victoria Yurchenko 
0 0 12 6 24 0 0 2

^^

Damesdubbel 6 18+ poule C

 

Jacqueline Wichers /
Angelique Salentijn  (3)

Yvonne Zwaan /
Annette Jeeninga-Hendriksen 

Nancy Spaans /
Annemarije Siegers 

Jacqueline Wichers /
Angelique Salentijn  (3)

 

7-5 0-6 6-7 (6)   

3-6 6-3 7-6 (8)   

Yvonne Zwaan /
Annette Jeeninga-Hendriksen 

 

 

6-3 6-3   

Nancy Spaans /
Annemarije Siegers 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Yvonne Zwaan /
Annette Jeeninga-Hendriksen 
4 11 4 30 19 2 0 0
2 Jacqueline Wichers /
Angelique Salentijn 
2 9 9 29 33 1 0 1
3 Nancy Spaans /
Annemarije Siegers 
0 4 11 21 28 0 0 2

^^

Damesdubbel 6 18+ poule D

 

Jeanette Jongbloed /
Monique van der Meer  (4)

Patricia Leplae /
Judith Verbij 

Lies Beumer /
Wies Venderbos 

Jeanette Jongbloed /
Monique van der Meer  (4)

 

6-0 7-6   

7-5 3-6 6-7 (8)   

Patricia Leplae /
Judith Verbij 

 

 

7-5 6-2   

Lies Beumer /
Wies Venderbos 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jeanette Jongbloed /
Monique van der Meer 
2 9 6 29 24 1 0 1
2 Patricia Leplae /
Judith Verbij 
2 7 5 19 20 1 0 1
3 Lies Beumer /
Wies Venderbos 
2 5 10 25 29 1 0 1

^^

Damesdubbel 6 18+ - Play-off

Heleen de Vreede /
Suzanne Meiring 

finale

winnaar

 

Heleen de Vreede /
Suzanne Meiring 

 

Jeanette Jongbloed /
Monique van der Meer  (3)

6-4 6-2   

 

 

 

Marlin Wabeke /
Natalie Groenewegen 

Yvonne Zwaan /
Annette Jeeninga-Hendriksen 

 

6-4 7-5   

 

Marlin Wabeke /
Natalie Groenewegen 

 

Marlin Wabeke /
Natalie Groenewegen 

6-1 6-4   

 

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:14 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D