logo Van Gelderen Tennis Academy
Rabo Tenniskids events Rood en Oranje T.C. Neckslag 11 januari 2015
zondag 11 januari 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel J 3/4 Gemengdenkel Mini
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   v

Jongens 3/4 veld poule A

 

Ennio Morelli  (1)

Joey Veen 

Chimene Meyer 

Damon Levens 

Ennio Morelli  (1)

 

1-1   

1-1   

0-2   

Joey Veen 

 

 

2-0   

1-1   

Chimene Meyer 

 

 

 

0-2   

Damon Levens 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Damon Levens  3 8 2 5 1 2 1 0
2 Joey Veen  3 7 4 4 2 1 2 0
3 Ennio Morelli  2 4 7 2 4 0 2 1
4 Chimene Meyer  1 2 8 1 5 0 1 2

^^

Jongens 3/4 veld poule B

 

Zara Asherov  (2)

Pien Vermaat 

Puck Molenaar 

Demy Holthuysen 

Zara Asherov  (2)

 

  

  

  

Pien Vermaat 

 

 

  

  

Puck Molenaar 

 

 

 

  

Demy Holthuysen 

 

 

 

 

^^

Jongens 3/4 veld poule C

 

Sarah van Soest  (3)

Efi Holman 

Ryan Sijberden 

Sinclair de Falco 

Sarah van Soest  (3)

 

7-5 3-7   

7-3 3-7   

6-7 1-7   

Efi Holman 

 

 

7-4 3-7   

4-7 5-7   

Ryan Sijberden 

 

 

 

7-4 7-5   

Sinclair de Falco 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Ryan Sijberden  3 12 6 40 37 1 2 0
2 Sinclair de Falco  2 12 6 39 37 2 0 1
3 Sarah van Soest  2 6 12 38 39 0 2 1
4 Efi Holman  2 6 12 36 40 0 2 1

^^

Jongens 3/4 veld poule D

 

Lisa Schootman  (4)

Job Scholtens 

Fenne Baauw 

A Scholtens 

Lisa Schootman  (4)

 

7-3 7-6   

7-4 7-4   

7-5 7-5   

Job Scholtens 

 

 

6-7 7-2   

6-7 7-3   

Fenne Baauw 

 

 

 

7-4 6-7   

A Scholtens 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Lisa Schootman  3 18 0 42 34 3 0 0
2 Job Scholtens  2 6 12 38 40 0 2 1
3 Fenne Baauw  2 6 12 38 40 0 2 1
4 A Scholtens  2 6 12 36 40 0 2 1

^^

Jongens 3/4 veld poule E

 

Dorian Bellamy  (5)

Isabel Middelveen 

Bente Spaans 

Rochelle Wooje 

Dorian Bellamy  (5)

 

7-1 7-0   

7-2 7-2   

7-2 7-1   

Isabel Middelveen 

 

 

4-7 3-7   

7-2 7-2   

Bente Spaans 

 

 

 

7-4 8-6   

Rochelle Wooje 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Dorian Bellamy  3 18 0 42 36 3 0 0
2 Bente Spaans  2 12 6 40 38 2 0 1
3 Isabel Middelveen  1 6 12 38 40 1 0 2
4 Rochelle Wooje  0 0 18 36 42 0 0 3

^^

Jongens 3/4 veld poule F

 

Charlotte de Ruiter  (6)

Indy Kiene 

Lindsay Cerneus 

Nasona Sheriff 

Charlotte de Ruiter  (6)

 

7-2 7-2   

7-3 7-2   

7-1 7-3   

Indy Kiene 

 

 

3-7 4-7   

2-7 1-7   

Lindsay Cerneus 

 

 

 

7-5 5-7   

Nasona Sheriff 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Charlotte de Ruiter  3 18 0 42 36 3 0 0
2 Nasona Sheriff  2 9 9 38 38 1 1 1
3 Lindsay Cerneus  2 9 9 38 38 1 1 1
4 Indy Kiene  0 0 18 36 42 0 0 3

^^

Jongens 3/4 veld poule G

 

Danique van der Mark  (7)

Fay Maarschalkerweerd 

Duncan Bell 

Justin Chan 

Danique van der Mark  (7)

 

  

  

  

Fay Maarschalkerweerd 

 

 

  

  

Duncan Bell 

 

 

 

  

Justin Chan 

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 30 30
Totale speeltijd 00:00 00:00
Gemiddelde speeltijd 00:00 00:00
Langste wedstrijd nvt nvt
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:53 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D