logo Van Gelderen Tennis Academy
Rabo Tenniskids events Rood en Oranje T.C. Neckslag 7 dec
zondag 7 december 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengdenkel Mini J 3/4
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   v

Gemengd 3/4 veld poule A

 

Ennio Morelli  (1)

Puck Molenaar 

Pien Vermaat 

Joey Veen 

Ennio Morelli  (1)

 

7-4 7-3   

7-5 4-7   

7-5 3-7   

Puck Molenaar 

 

 

7-4 7-4   

3-7 1-7   

Pien Vermaat 

 

 

 

7-5 4-7   

Joey Veen 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Ennio Morelli  3 12 6 40 36 1 2 0
2 Joey Veen  3 12 6 38 38 1 2 0
3 Pien Vermaat  2 6 12 37 39 0 2 1
4 Puck Molenaar  1 6 12 38 40 1 0 2

^^

Gemengd 3/4 veld poule B

 

Damon Levens  (2)

Efi Holman 

Chimene Meyer 

Ryan Sijberden 

Damon Levens  (2)

 

7-2 3-7 7-4   

6-8 5-7   

  

Efi Holman 

 

 

7-4 7-9 3-7   

7-4 7-5   

Chimene Meyer 

 

 

 

  

Ryan Sijberden 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Chimene Meyer  2 12 3 34 30 2 0 0
2 Damon Levens  1 6 9 31 33 1 0 1
3 Efi Holman  1 12 12 52 51 1 0 2
4 Ryan Sijberden  0 0 6 11 14 0 0 1

^^

Gemengd 3/4 veld poule C

 

Demy Holthuysen  (3)

Job Scholtens 

Fenne Baauw 

Zara Asherov 

Demy Holthuysen  (3)

 

7-6 7-2   

4-7 7-6   

1-7 3-7   

Job Scholtens 

 

 

3-7 3-7   

2-7 3-7   

Fenne Baauw 

 

 

 

1-7 4-7   

Zara Asherov 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Zara Asherov  3 18 0 42 36 3 0 0
2 Demy Holthuysen  2 9 9 39 39 1 1 1
3 Fenne Baauw  2 9 9 39 39 1 1 1
4 Job Scholtens  0 0 18 36 42 0 0 3

^^

Gemengd 3/4 veld poule D

 

Sarah van Soest  (4)

Bente Spaans 

David Boon 

Rochelle Wooje 

Sarah van Soest  (4)

 

  

  

  

Bente Spaans 

 

 

  

  

David Boon 

 

 

 

  

Rochelle Wooje 

 

 

 

 

^^

Gemengd 3/4 veld poule E

 

Duncan Bell  (7)

Indy Kiene 

A Scholtens 

Lisa Schootman 

Duncan Bell  (7)

 

7-5 7-4   

2-7 2-7   

2-7 3-7   

Indy Kiene 

 

 

5-7   

7-3 2-7   

A Scholtens 

 

 

 

5-7 5-7   

Lisa Schootman 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Lisa Schootman  3 15 3 41 35 2 1 0
2 A Scholtens  2 9 6 31 31 2 0 1
3 Duncan Bell  1 6 12 38 39 1 0 2
4 Indy Kiene  1 3 12 29 34 0 1 2

^^

Gemengd 3/4 veld poule F

 

Isabel Middelveen  (5)

Dorian Bellamy 

Justin Chan 

Danique van der Mark 

Isabel Middelveen  (5)

 

0-2   

2-0   

2-0   

Dorian Bellamy 

 

 

0-2   

2-0   

Justin Chan 

 

 

 

2-0   

Danique van der Mark 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Dorian Bellamy  2 6 3 4 2 2 0 1
2 Isabel Middelveen  2 6 3 4 2 2 0 1
3 Justin Chan  2 6 3 4 2 2 0 1
4 Danique van der Mark  0 0 9 0 6 0 0 3

^^

Gemengd 3/4 veld poule G

 

Charlotte de Ruiter  (6)

Lindsay Cerneus 

Fay Maarschalkerweerd 

Nasona Sheriff 

Charlotte de Ruiter  (6)

 

7-6 7-9 7-4   

  

7-3 7-2   

Lindsay Cerneus 

 

 

  

8-6 6-8 7-4   

Fay Maarschalkerweerd 

 

 

 

  

Nasona Sheriff 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Charlotte de Ruiter  2 12 3 34 31 2 0 0
2 Lindsay Cerneus  1 9 9 39 39 1 0 1
3 Nasona Sheriff  0 3 12 31 34 0 0 2
Fay Maarschalkerweerd 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 31
Totale speeltijd 00:00 00:00
Gemiddelde speeltijd 00:00 00:00
Langste wedstrijd nvt nvt
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:50 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D