logo Van Gelderen Tennis Academy
Tenniskidstoernooi de Kloek Rood en Oranje 30 nov. 2014
zondag 30 november 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Damesenkel M 3/4 Gemengdenkel Mini
Schema delen
poule A   poule B   poule C   v

3/4 veld poule A

 

Maria Weda  (1)

Daphne Bommer 

Julia van de Guchte 

Stan Konijn 

Debian van Driel 

Atusa Ardani 

Nick Versteeg 

Jesse de Nijs 

Maria Weda  (1)

 

2-0   

2-0   

0-2   

2-0   

  

2-0   

1-1   

Daphne Bommer 

 

 

0-2   

0-2   

1-1   

  

1-1   

0-2   

Julia van de Guchte 

 

 

 

0-2   

0-2   

  

1-1   

  

Stan Konijn 

 

 

 

 

2-0   

  

2-0   

2-0   

Debian van Driel 

 

 

 

 

 

  

0-2   

0-2   

Atusa Ardani 

 

 

 

 

 

 

  

  

Nick Versteeg 

 

 

 

 

 

 

 

2-0   

Jesse de Nijs 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Stan Konijn  6 18 0 12 0 6 0 0
2 Maria Weda  5 14 5 9 3 4 1 1
3 Nick Versteeg  4 10 10 6 6 2 2 2
4 Jesse de Nijs  3 8 8 5 5 2 1 2
5 Debian van Driel  2 5 14 3 9 1 1 4
6 Julia van de Guchte  2 5 11 3 7 1 1 3
7 Daphne Bommer  2 4 16 2 10 0 2 4
Atusa Ardani 

^^

3/4 veld poule B

 

Tom Droog  (2)

Amber Masker 

Marit Vrouwenfelder 

Senna Kiene 

Thomas van den Heuvel 

Sem de Nijs 

Stijn van Harlingen 

Thijs Bommer 

Tom Droog  (2)

 

2-7 2-7   

7-6 7-4   

7-6 7-5   

4-7 2-7   

2-7 6-7   

  

7-4 7-6   

Amber Masker 

 

 

1-7 2-7   

4-7 5-7   

4-7 4-7   

4-7 5-7   

  

4-7 5-7   

Marit Vrouwenfelder 

 

 

 

7-4 7-5   

2-7 4-7   

2-7 7-6   

  

2-7 4-7   

Senna Kiene 

 

 

 

 

2-7 0-7   

3-7 4-7   

  

3-7 1-7   

Thomas van den Heuvel 

 

 

 

 

 

7-5 7-6   

  

7-5 7-1   

Sem de Nijs 

 

 

 

 

 

 

  

7-3 7-6   

Stijn van Harlingen 

 

 

 

 

 

 

 

  

Thijs Bommer 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Thomas van den Heuvel  6 36 0 84 70 6 0 0
2 Sem de Nijs  5 27 9 80 74 4 1 1
3 Tom Droog  3 18 18 78 77 3 0 3
4 Thijs Bommer  3 18 18 77 77 3 0 3
5 Marit Vrouwenfelder  3 15 21 77 78 2 1 3
6 Senna Kiene  1 6 30 72 81 1 0 5
7 Amber Masker  1 6 30 71 82 1 0 5
Stijn van Harlingen 

^^

3/4 veld poule C

 

Maud van de Guchte  (3)

Indy Kiene 

Willem van Haagen 

Sanne Rutten 

Robine Berselli 

Sarah van Soest 

Zara Asherov 

Isabella Prins 

Maud van de Guchte  (3)

 

3-7 7-4   

wo   

2-7 1-7   

7-2 7-4   

  

4-7 6-7   

2-7 2-7   

Indy Kiene 

 

 

  

1-7 1-7   

7-5 7-3   

2-7 2-7   

7-5 6-7   

4-7 7-5   

Willem van Haagen 

 

 

 

wo   

wo   

wo   

wo   

wo   

Sanne Rutten 

 

 

 

 

7-5 7-5   

7-3 7-2   

7-3 7-6   

7-3 4-7   

Robine Berselli 

 

 

 

 

 

3-7 4-7   

3-7 3-7   

2-7 2-7   

Sarah van Soest 

 

 

 

 

 

 

7-5 6-7   

2-7 1-7   

Zara Asherov 

 

 

 

 

 

 

 

3-7 5-7   

Isabella Prins 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Isabella Prins  7 36 6 93 73 5 2 0
2 Sanne Rutten  7 39 3 95 71 6 1 0
3 Zara Asherov  5 24 18 87 78 3 2 2
4 Sarah van Soest  4 21 15 77 64 3 1 2
5 Indy Kiene  4 15 21 77 76 1 3 2
6 Maud van de Guchte  3 15 21 75 67 2 1 3
7 Robine Berselli  1 6 36 81 84 1 0 6
8 Willem van Haagen  0 0 36 0 72 0 0 6

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 67 73
Totale speeltijd 00:00 00:00
Gemiddelde speeltijd 00:00 00:00
Langste wedstrijd nvt nvt
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:02 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D