logo Van Gelderen Tennis Academy
Jeugd Kersttoernooi 2011
dinsdag 27 t/m vrijdag 30 december 2011
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE8 JE10 JE12 JE14 Meisjesenkel ME8 ME12
Programma
di 27 dec wo 28 dec do 29 dec vr 30 dec alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   Play-off   v

Jongensenkel t/m 10 jr poule A

 

Zwarthoed, Jim  (1)

Zanten, Dustin van 

Nieuweboer, Bas 

Zwarthoed, Jim  (1)

 

6-0 6-0 01:15   

6-2 6-1 01:00   

Zanten, Dustin van 

 

 

6-4 6-3 01:37   

Nieuweboer, Bas 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Zwarthoed, Jim  2 12 0 24 3 2 0 0
2 Zanten, Dustin van  1 6 6 12 19 1 0 1
3 Nieuweboer, Bas  0 0 12 10 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule B

 

Visch, Milan  (2)

Viedma, Damian 

Apawti, Nathaniel 

Visch, Milan  (2)

 

6-0 6-0 01:00   

wo   

Viedma, Damian 

 

 

wo   

Apawti, Nathaniel 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Visch, Milan  2 12 0 24 0 2 0 0
2 Viedma, Damian  1 6 6 12 12 1 0 1
3 Apawti, Nathaniel  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule C

 

Veenstra, Tycho  (3)

Dijk, Don van 

Voncken, Olivier 

Veenstra, Tycho  (3)

 

6-1 6-0 01:15   

6-0 6-1 00:39   

Dijk, Don van 

 

 

6-1 6-3 01:11   

Voncken, Olivier 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Veenstra, Tycho  2 12 0 24 2 2 0 0
2 Dijk, Don van  1 6 6 13 16 1 0 1
3 Voncken, Olivier  0 0 12 5 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule D

 

Effing, Pepijn  (4)

Sluiters, Anne 

Causevic, Adi 

Effing, Pepijn  (4)

 

6-0 6-1 01:15   

6-2 6-0 00:17   

Sluiters, Anne 

 

 

3-6 0-6 01:07   

Causevic, Adi 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Effing, Pepijn  2 12 0 24 3 2 0 0
2 Causevic, Adi  1 6 6 14 15 1 0 1
3 Sluiters, Anne  0 0 12 4 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule E

 

Eck, Duncan van  (7)

Klerk, Wester 

Kerssens, Stefan 

Eck, Duncan van  (7)

 

6-4 6-2 01:15   

4-6 6-4 7-6 (7) 01:42   

Klerk, Wester 

 

 

3-6 1-6 01:15   

Kerssens, Stefan 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Eck, Duncan van  2 12 3 29 22 2 0 0
2 Kerssens, Stefan  1 9 6 28 21 1 0 1
3 Klerk, Wester  0 0 12 10 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule F

 

Sligter, Tim van  (6)

Gelderen, Jimmy van 

Bredschneijder, Mats 

Sligter, Tim van  (6)

 

6-0 6-0 01:00   

6-2 6-3 01:14   

Gelderen, Jimmy van 

 

 

wo   

Bredschneijder, Mats 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Sligter, Tim van  2 12 0 24 5 2 0 0
2 Bredschneijder, Mats  1 6 6 17 12 1 0 1
3 Gelderen, Jimmy van  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 10 jr poule G

 

Veenstra, Dentrey  (5)

Ouwejan, Aron 

Koopman, Casper 

Veenstra, Dentrey  (5)

 

6-1 6-3 01:15   

6-0 6-0 00:51   

Ouwejan, Aron 

 

 

7-6 2-6 10-8 01:15   

Koopman, Casper 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Veenstra, Dentrey  2 12 0 24 4 2 0 0
2 Ouwejan, Aron  1 6 9 20 30 1 0 1
3 Koopman, Casper  0 3 12 18 28 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 10 jr - Play-off

Zwarthoed, Jim 

 

finale

winnaar

 

Zwarthoed, Jim 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

Zwarthoed, Jim 

 

Eck, Duncan van 

 

6-4 7-5 01:28   

 

 

Eck, Duncan van 

 

 

Effing, Pepijn 

6-4 3-6 7-6 (5) 01:33   

 

 

 

 

 

Zwarthoed, Jim 

Veenstra, Tycho 

 

 

7-6 (5) 6-2 01:33   

 

Veenstra, Tycho 

 

 

Sligter, Tim van 

6-3 7-5 01:32   

 

 

 

 

Visch, Milan 

 

Veenstra, Dentrey 

 

7-5 5-7 7-6 (3) 01:51   

 

 

Visch, Milan 

Om 3e/4e plaats:

 

Visch, Milan 

6-3 4-6 7-6 (2) 01:47   

Eck, Duncan van 

 

 

 

 

Veenstra, Tycho 

 

 

Veenstra, Tycho 

6-4 2-6 7-6 (3) 01:20   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 28 94
Totale speeltijd 31:27 101:35
Gemiddelde speeltijd 01:07 01:04
Langste wedstrijd 01:51
JE10PO: Visch, Milan-Veenstra, Tycho 7-5 5-7 7-6 (3)
02:21
JE8P1: Klerk, Wester-Bredschneijder, Mats 5-7 6-4 7-6 (5)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:51 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D