logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / TS de Kloek Weekend Jeugd Ranglijst Toernooi 2012
zaterdag 4 t/m zondag 12 februari 2012
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE12 JE14 JE16 Meisjesenkel ME12 ME14 ME16
Programma
za 4 feb zo 5 feb za 11 feb zo 12 feb alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst 
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Sjoerd Idzerda  (1)

Ming Lie 

Leander Saveur 

Sjoerd Idzerda ??? 7 (7,05) {73}  (1)

 

6-3 7-5 01:15   

6-0 6-0 01:15   

Ming Lie ??? 7 (6,57) {139} 

 

 

6-1 6-1 01:15   

Leander Saveur ??? 8 (8,51) {278} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Sjoerd Idzerda ??? 7 (7,05) {73}  2 12 0 25 8 2 0 0
2 Ming Lie ??? 7 (6,57) {139}  1 6 6 20 15 1 0 1
3 Leander Saveur ??? 8 (8,51) {278}  0 0 12 2 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Vince van Gelderen  (2)

Jesper de Mooy 

Melle Smit 

Vince van Gelderen ??? 7 (6,56) {77}  (2)

 

6-0 6-1 01:15   

6-0 6-3 01:09   

Jesper de Mooy ??? 9 (9) {278} 

 

 

4-6 3-6 01:15   

Melle Smit ??? 8 (8,09) {267} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Vince van Gelderen ??? 7 (6,56) {77}  2 12 0 24 4 2 0 0
2 Melle Smit ??? 8 (8,09) {267}  1 6 6 15 19 1 0 1
3 Jesper de Mooy ??? 9 (9) {278}  0 0 12 8 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Tim Miedema  (3)

Job Groot 

Max Verhaagen 

Tim Miedema ??? 7 (6,75) {87}  (3)

 

6-1 6-1 01:15   

6-0 6-2 01:12   

Job Groot ??? 7 (7,61) {159} 

 

 

3-6 1-6 01:15   

Max Verhaagen ??? 7 (7,81) {157} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tim Miedema ??? 7 (6,75) {87}  2 12 0 24 4 2 0 0
2 Max Verhaagen ??? 7 (7,81) {157}  1 6 6 14 16 1 0 1
3 Job Groot ??? 7 (7,61) {159}  0 0 12 6 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Gosse Panagoulopoulos  (4)

Alex van der Sluis 

Sweder Salomons 

Gosse Panagoulopoulos ??? 7 (6,58) {86}  (4)

 

6-2 7-6 (4) 01:15   

6-0 6-0 01:15   

Alex van der Sluis ??? 7 (7,27) {175} 

 

 

6-4 6-3 01:15   

Sweder Salomons ??? 7 (7,5) {198} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Gosse Panagoulopoulos ??? 7 (6,58) {86}  2 12 0 25 8 2 0 0
2 Alex van der Sluis ??? 7 (7,27) {175}  1 6 6 20 20 1 0 1
3 Sweder Salomons ??? 7 (7,5) {198}  0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Paul Strating  (6)

Danilo Griffioen 

Pepijn van Puijenbroek 

Paul Strating ??? 8 (7,63) {103}  (6)

 

6-3 3-6 4-6 01:15   

wo   

Danilo Griffioen ??? 7 (7,21) {312} 

 

 

wo   

Pepijn van Puijenbroek ??? 8 (8,62) {312} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Danilo Griffioen ??? 7 (7,21) {312}  2 12 3 27 13 2 0 0
2 Paul Strating ??? 8 (7,63) {103}  1 9 6 25 15 1 0 1
3 Pepijn van Puijenbroek ??? 8 (8,62) {312}  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Rik Irmgerd Bosma  (5)

Jan Tervoort 

Ole Bredschneijder 

Rik Irmgerd Bosma ??? 7 (6,79) {99}  (5)

 

6-0 6-0 01:15   

6-2 6-3 01:15   

Jan Tervoort ??? 8 (8,7) {220} 

 

 

0-6 1-6 01:00   

Ole Bredschneijder ??? 7 (7,23) {121} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Rik Irmgerd Bosma ??? 7 (6,79) {99}  2 12 0 24 5 2 0 0
2 Ole Bredschneijder ??? 7 (7,23) {121}  1 6 6 17 13 1 0 1
3 Jan Tervoort ??? 8 (8,7) {220}  0 0 12 1 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Henry Denton  (8)

Luuk van Randtwijk 

Mees Bakker 

Henry Denton ??? 7 (7,29) {118}  (8)

 

4-6 6-4 6-3 01:15   

6-3 6-2 01:15   

Luuk van Randtwijk ??? 7 (7,46) {267} 

 

 

7-5 6-2 01:15   

Mees Bakker ??? 7 (7,2) {220} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Henry Denton ??? 7 (7,29) {118}  2 12 3 28 18 2 0 0
2 Luuk van Randtwijk ??? 7 (7,46) {267}  1 9 6 26 23 1 0 1
3 Mees Bakker ??? 7 (7,2) {220}  0 0 12 12 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Pascal Saal  (7)

Luc de Ruiter 

Marc Janse 

Pascal Saal ??? 7 (6,77) {116}  (7)

 

6-0 6-2 01:15   

6-3 6-4 01:15   

Luc de Ruiter ??? 7 (7,72) {179} 

 

 

1-6 6-7 (5) 01:15   

Marc Janse ??? 7 (7,3) {202} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Pascal Saal ??? 7 (6,77) {116}  2 12 0 24 9 2 0 0
2 Marc Janse ??? 7 (7,3) {202}  1 6 6 20 19 1 0 1
3 Luc de Ruiter ??? 7 (7,72) {179}  0 0 12 9 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Sjoerd Idzerda ??? 7 (7,05) {73} 

 

finale

winnaar

 

Sjoerd Idzerda 

 

 

Pascal Saal ??? 7 (6,77) {116} 

7-6 4-6 6-0 01:15   

 

 

 

 

Gosse Panagoulopoulos 

 

Danilo Griffioen ??? 7 (7,21) {312} 

 

6-3 4-6 6-3 01:45   

 

 

Gosse Panagoulopoulos 

 

 

Gosse Panagoulopoulos ??? 7 (6,58) {86} 

6-2 5-7 6-0 01:15   

 

 

 

 

 

Gosse Panagoulopoulos 

Tim Miedema ??? 7 (6,75) {87} 

 

 

7-5 6-2 01:15   

 

Rik Irmgerd Bosma 

 

 

Rik Irmgerd Bosma ??? 7 (6,79) {99} 

6-4 6-2 01:15   

 

 

 

 

Rik Irmgerd Bosma 

 

Henry Denton ??? 7 (7,29) {118} 

 

5-7 7-6 (5) 7-6 (3) 01:15   

 

 

Vince van Gelderen 

Om 3e/4e plaats:

 

Vince van Gelderen ??? 7 (6,56) {77} 

7-6 (5) 5-7 7-6 (2) 01:15   

Sjoerd Idzerda 

 

 

 

 

Sjoerd Idzerda 

 

 

Vince van Gelderen 

6-1 6-4 01:20   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 32 131
Totale speeltijd 37:41 163:31
Gemiddelde speeltijd 01:10 01:14
Langste wedstrijd 01:45
JE12PO: Gosse Panagoulopoulos-Sjoerd Idzerda 6-3 4-6 6-3
03:15
ME16: Anouk Hiemstra-Iris Charalampopoulos 7-5 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District Speelsterkte (Rating) {Ranking}
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:50 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D