logo Van Gelderen Tennis Academy
Enkelspel Jeugd Ranglijst Toernooi ** - Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag
zaterdag 4 t/m zondag 12 februari 2017
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 13 t/m 14 JE 15 t/m 16 Meisjesenkel ME 13 t/m 14 ME 15 t/m 16
Programma
za 4 feb zo 5 feb za 11 feb zo 12 feb alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Milan Gal  (1)

Kiet Janssen 

Senna Bläsing 

Milan Gal  (1)

 

6-2 6-2 01:25   

3-6 2-6 01:31   

Kiet Janssen 

 

 

2-6 2-6 01:24   

Senna Bläsing 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Senna Bläsing  2 12 0 24 9 2 0 0
2 Milan Gal  1 6 6 17 16 1 0 1
3 Kiet Janssen  0 0 12 8 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Bradley Lancaster  (2)

Stan Konijn 

Danny Feenstra 

Bradley Lancaster  (2)

 

6-4 7-5 01:33   

6-1 6-0 01:02   

Stan Konijn 

 

 

6-1 6-0 00:50   

Danny Feenstra 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Bradley Lancaster  2 12 0 25 10 2 0 0
2 Stan Konijn  1 6 6 21 14 1 0 1
3 Danny Feenstra  0 0 12 2 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Ian Koelma  (3)

Devon Gospodinov 

Hidde van der Vliet 

Ian Koelma  (3)

 

6-1 6-0 00:58   

6-0 6-1 01:05   

Devon Gospodinov 

 

 

1-6 3-6 01:24   

Hidde van der Vliet 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Ian Koelma  2 12 0 24 2 2 0 0
2 Hidde van der Vliet  1 6 6 13 16 1 0 1
3 Devon Gospodinov  0 0 12 5 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Mels Vroom  (4)

Louk Rijsdijk 

Thomas van den Heuvel 

Mels Vroom  (4)

 

6-3 5-7 6-3 02:17   

6-1 6-2 01:06   

Louk Rijsdijk 

 

 

6-2 6-1 00:55   

Thomas van den Heuvel 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mels Vroom  2 12 3 29 16 2 0 0
2 Louk Rijsdijk  1 9 6 25 20 1 0 1
3 Thomas van den Heuvel  0 0 12 6 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Tijl Forger  (6)

Milan Alberg 

Ruben Otten 

Tijl Forger  (6)

 

0-6 1-6 01:23   

6-4 7-5 01:39   

Milan Alberg 

 

 

7-6 6-0 01:24   

Ruben Otten 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Milan Alberg  2 12 0 25 7 2 0 0
2 Tijl Forger  1 6 6 14 21 1 0 1
3 Ruben Otten  0 0 12 15 26 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Roel van Rooij  (8)

Maximilien Mokdad 

Milan Kroger 

Roel van Rooij  (8)

 

4-6 4-6 01:43   

wo   

Maximilien Mokdad 

 

 

wo   

Milan Kroger 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Maximilien Mokdad  2 12 0 24 8 2 0 0
2 Roel van Rooij  1 6 6 20 12 1 0 1
3 Milan Kroger  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Laurenth Sprokholt  (5)

Ajay Meischke 

Tom van Valkenburg 

Laurenth Sprokholt  (5)

 

6-2 6-7 5-7 04:16   

6-2 6-4 01:18   

Ajay Meischke 

 

 

5-7 6-3 6-2 02:37   

Tom van Valkenburg 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Ajay Meischke  2 12 6 33 29 2 0 0
2 Laurenth Sprokholt  1 9 6 29 22 1 0 1
3 Tom van Valkenburg  0 3 12 18 29 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Jonathan van der Lee  (7)

Aiden Christiaan 

Bodi Kortz 

Jonathan van der Lee  (7)

 

3-6 6-2 6-1 01:37   

3-6 5-7 01:31   

Aiden Christiaan 

 

 

2-6 0-6 01:10   

Bodi Kortz 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Bodi Kortz  2 12 0 25 10 2 0 0
2 Jonathan van der Lee  1 6 9 23 22 1 0 1
3 Aiden Christiaan  0 3 12 11 27 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Senna Bläsing 

 

finale

winnaar

 

Senna Bläsing 

 

 

Bodi Kortz 

6-1 6-2 01:19   

 

 

 

 

Senna Bläsing 

 

Milan Alberg 

 

3-6 6-3 6-2 02:03   

 

 

Mels Vroom  (4)

 

 

Mels Vroom  (4)

6-3 6-1 01:19   

 

 

 

 

 

Senna Bläsing 

Ian Koelma  (3)

 

 

6-4 6-3 01:32   

 

Maximilien Mokdad 

 

 

Maximilien Mokdad 

6-4 4-6 6-1 02:20   

 

 

 

 

Bradley Lancaster  (2)

 

Ajay Meischke 

 

7-5 6-3 01:36   

 

 

Bradley Lancaster  (2)

 

 

Bradley Lancaster  (2)

6-0 6-1 01:09   

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 102
Totale speeltijd 45:26 141:47
Gemiddelde speeltijd 01:27 01:23
Langste wedstrijd 04:16
JE12P7: Ajay Meischke-Laurenth Sprokholt 2-6 7-6 7-5
04:16
JE12P7: Ajay Meischke-Laurenth Sprokholt 2-6 7-6 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:59 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D