logo Van Gelderen Tennis Academy
Dubbelspeltoernooi JRT** Tennis Academy v Gelderen & Sportcentrum West-Friesland
zaterdag 21 t/m zondag 22 januari 2017
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 Meisjesdubbel MD 13 t/m 14
Programma
za 21 jan zo 22 jan alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen

Jongensdubbel t/m 12 jaar

Stefan Mos /
Ian Koelma  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Stefan Mos /
Ian Koelma  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Stefan Mos /
Ian Koelma  (1)

 

 

Roel van Rooij /
Tom van Valkenburg 

 

7-6 6-7 6-2 02:52   

 

 

 

Roel van Rooij /
Tom van Valkenburg 

 

 

 

Devon Gospodinov /
Kiet Janssen 

6-2 6-3 01:11   

 

 

 

 

 

 

Mels Vroom /
Jonathan van der Lee 

 

Hidde van der Vliet /
Philip Grimmelikhuijsen  (4)

 

 

7-5 6-3 01:47   

 

 

Hidde van der Vliet /
Philip Grimmelikhuijsen  (4)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Mels Vroom /
Jonathan van der Lee 

 

 

Mels Vroom /
Jonathan van der Lee 

 

6-0 6-2 01:07   

 

 

 

Mels Vroom /
Jonathan van der Lee 

 

 

 

Milan Alberg /
Stan Konijn 

6-4 6-3 01:32   

 

 

 

 

 

 

 

Pim Elbers /
Tobias de Leeuw  (2)

Victor Germanus /
Bodi Kortz 

 

 

 

6-2 6-3 01:13   

 

Victor Germanus /
Bodi Kortz 

 

 

 

Thomas van den Heuvel /
Olivier Tervoort 

6-2 5-7 6-4 01:58   

 

 

 

 

 

Bradley Lancaster /
Mees Balder  (3)

 

 


Open plaats

 

6-3 6-4 01:37   

 

 

 

Bradley Lancaster /
Mees Balder  (3)

 

 

 

Bradley Lancaster /
Mees Balder  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Pim Elbers /
Tobias de Leeuw  (2)

 

Mika Blom /
Matteo Guarnieri 

 

 

6-2 6-4 01:25   

 

 

Maximilien Mokdad /
Ajay Meischke 

 

 

 

Maximilien Mokdad /
Ajay Meischke 

6-7 6-2 6-2 02:13   

 

 

 

 

 

Pim Elbers /
Tobias de Leeuw  (2)

 

 


Open plaats

 

6-2 6-2 01:22   

 

 

 

Pim Elbers /
Tobias de Leeuw  (2)

 

 

 

Pim Elbers /
Tobias de Leeuw  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 38
Totale speeltijd 18:17 56:12
Gemiddelde speeltijd 01:39 01:28
Langste wedstrijd 02:52
JD12: Stefan Mos/ Ian Koelma-Roel van Rooij/ Tom van Valkenburg 7-6 6-7 6-2
02:52
JD12: Stefan Mos/ Ian Koelma-Roel van Rooij/ Tom van Valkenburg 7-6 6-7 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:51 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D