logo Van Gelderen Tennis Academy
Enkelspel Jeugd Ranglijst Toernooi ** - Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag
zaterdag 6 t/m zondag 14 februari 2016
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 13 t/m 14 JE 15 t/m 16 Meisjesenkel ME 12 ME 13 t/m 14 ME 15 t/m 16
Programma
za 6 feb zo 7 feb za 13 feb zo 14 feb alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Dinand Castrikum  (1)

Coen Sándor 

Stan Konijn 

Dinand Castrikum  (1)

 

6-3 6-2 01:19   

6-0 6-0 00:48   

Coen Sándor 

 

 

6-2 6-1 01:16   

Stan Konijn 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Dinand Castrikum  2 12 0 24 5 2 0 0
2 Coen Sándor  1 6 6 17 15 1 0 1
3 Stan Konijn  0 0 12 3 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Brian Valent  (2)

Baltus van Mierlo 

Bas Bouwman 

Brian Valent  (2)

 

6-1 6-1 01:02   

6-4 6-4 01:35   

Baltus van Mierlo 

 

 

1-6 1-6 01:12   

Bas Bouwman 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Brian Valent  2 12 0 24 10 2 0 0
2 Bas Bouwman  1 6 6 20 14 1 0 1
3 Baltus van Mierlo  0 0 12 4 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Ramon Wenker  (4)

Roel van Rooij 

Bastian Post 

Ramon Wenker  (4)

 

wo   

wo   

Roel van Rooij 

 

 

0-6 3-6 01:12   

Bastian Post 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Bastian Post  2 12 0 24 3 2 0 0
2 Roel van Rooij  1 6 6 15 12 1 0 1
3 Ramon Wenker  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Gregory Hekman  (3)

Stefan Mos 

Jerome Biesheuvel 

Gregory Hekman  (3)

 

6-1 6-0 01:17   

6-1 6-1 00:49   

Stefan Mos 

 

 

6-3 4-6 6-7 02:39   

Jerome Biesheuvel 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Gregory Hekman  2 12 0 24 3 2 0 0
2 Jerome Biesheuvel  1 6 9 18 28 1 0 1
3 Stefan Mos  0 3 12 17 28 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Samarth Sriram Gubbala  (6)

Bradley Lancaster 

Jerry Wang 

Samarth Sriram Gubbala  (6)

 

6-0 6-3 01:14   

6-4 5-7 6-4 02:34   

Bradley Lancaster 

 

 

3-6 3-6 01:36   

Jerry Wang 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Samarth Sriram Gubbala  2 12 3 29 18 2 0 0
2 Jerry Wang  1 9 6 27 23 1 0 1
3 Bradley Lancaster  0 0 12 9 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Noah Pawirodirjo  (7)

Simmo Fogg 

Tom de Boerdere 

Noah Pawirodirjo  (7)

 

3-6 3-6 01:23   

1-6 2-6 01:22   

Simmo Fogg 

 

 

3-6 4-6 01:21   

Tom de Boerdere 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tom de Boerdere  2 12 0 24 10 2 0 0
2 Simmo Fogg  1 6 6 19 18 1 0 1
3 Noah Pawirodirjo  0 0 12 9 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Mauro Marzolla  (5)

Maximilien Mokdad 

Romijn van Vliet 

Mauro Marzolla  (5)

 

6-0 6-2 01:11   

6-2 6-3 01:20   

Maximilien Mokdad 

 

 

1-6 4-6 01:18   

Romijn van Vliet 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mauro Marzolla  2 12 0 24 7 2 0 0
2 Romijn van Vliet  1 6 6 17 17 1 0 1
3 Maximilien Mokdad  0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Mac Visser  (8)

Yassir Oualhane 

Jimmy van Gelderen 

Mac Visser  (8)

 

6-1 6-0 00:55   

6-2 6-2 01:13   

Yassir Oualhane 

 

 

7-5 4-6 4-6 01:57   

Jimmy van Gelderen 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mac Visser  2 12 0 24 5 2 0 0
2 Jimmy van Gelderen  1 6 9 21 27 1 0 1
3 Yassir Oualhane  0 3 12 16 29 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Dinand Castrikum  (1)

 

finale

winnaar

 

Mac Visser  (8)

 

 

Mac Visser  (8)

1-6 6-2 6-3 02:01   

 

 

 

 

Gregory Hekman  (3)

 

Samarth Sriram Gubbala  (6)

 

6-1 2-6 6-0 01:16   

 

 

Gregory Hekman  (3)

 

 

Gregory Hekman  (3)

6-2 6-2 01:05   

 

 

 

 

 

Brian Valent  (2)

Bastian Post 

 

 

5-7 6-2 6-4 02:43   

 

Bastian Post 

 

 

Tom de Boerdere 

7-5 6-1 01:47   

 

 

 

 

Brian Valent  (2)

 

Mauro Marzolla  (5)

 

60-1 (0) 01:19   

 

 

Brian Valent  (2)

 

 

Brian Valent  (2)

6-1 6-3 01:16   

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 115
Totale speeltijd 42:00 148:10
Gemiddelde speeltijd 01:21 01:17
Langste wedstrijd 02:43
JE12PO: Brian Valent-Gregory Hekman 5-7 6-2 6-4
02:43
JE12PO: Brian Valent-Gregory Hekman 5-7 6-2 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:49 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D