logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend Toernooi 2016
zaterdag 17 t/m zondag 18 december 2016
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 Meisjesdubbel MD 13 t/m 14 MD 15 t/m 16
Programma
za 17 dec zo 18 dec alle data
Schema delen

Jongensdubbel t/m 12 jaar

Daniel Ducheyne /
Jerome Biesheuvel  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Daniel Ducheyne /
Jerome Biesheuvel  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Stefan Mos /
Ian Koelma 

 

 

Mels Vroom /
Jonathan van der Lee 

 

6-1 6-1 00:39   

 

 

 

Stefan Mos /
Ian Koelma 

 

 

 

Stefan Mos /
Ian Koelma 

1-6 7-6 6-2 02:29   

 

 

 

 

 

 

Mats Groen /
Kai Groen 

 

Guy van Beurden /
Safwan el Hamouti  (4)

 

 

6-3 6-7 6-1 02:00   

 

 

Guy van Beurden /
Safwan el Hamouti  (4)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Mats Groen /
Kai Groen 

 

 

Mats Groen /
Kai Groen 

 

6-2 4-6 6-2 01:34   

 

 

 

Mats Groen /
Kai Groen 

 

 

 

Stan Konijn /
Bodi Kortz 

3-6 6-1 6-0 01:22   

 

 

 

 

 

 

 

Mats Groen /
Kai Groen 

Maximilien Mokdad /
Ajay Meischke 

 

 

 

6-2 6-0 00:55   

 

Maximilien Mokdad /
Ajay Meischke 

 

 

 

Sem Cohen /
Sander Bogtstra 

6-4 6-4 01:39   

 

 

 

 

 

Maximilien Mokdad /
Ajay Meischke 

 

 


Open plaats

 

6-3 4-6 6-4 02:04   

 

 

 

Roel van Rooij /
Tom van Valkenburg  (3)

 

 

 

Roel van Rooij /
Tom van Valkenburg  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Hidde van der Vliet /
Philip Grimmelikhuijsen  (2)

 

Leroy Offeringa /
Matteo Guarnieri 

 

 

6-2 7-5 01:27   

 

 

Kiet Janssen /
Thomas van den Heuvel 

 

 

 

Kiet Janssen /
Thomas van den Heuvel 

6-0 6-3 01:08   

 

 

 

 

 

Hidde van der Vliet /
Philip Grimmelikhuijsen  (2)

 

 


Open plaats

 

6-0 6-2 01:10   

 

 

 

Hidde van der Vliet /
Philip Grimmelikhuijsen  (2)

 

 

 

Hidde van der Vliet /
Philip Grimmelikhuijsen  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 53
Totale speeltijd 16:27 80:36
Gemiddelde speeltijd 01:29 01:31
Langste wedstrijd 02:29
JD12: Stefan Mos/ Ian Koelma-Mels Vroom/ Jonathan van der Lee 1-6 7-6 6-2
02:29
JD12: Stefan Mos/ Ian Koelma-Mels Vroom/ Jonathan van der Lee 1-6 7-6 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:58 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D