logo Van Gelderen Tennis Academy
Dubbelspeltoernooi JRT** Tennis Academy v Gelderen & Sportcentrum West-Friesland
zaterdag 23 t/m zondag 24 januari 2016
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 Meisjesdubbel MD 12 MD 13 t/m 14
Programma
za 23 jan zo 24 jan alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen

Jongensdubbel t/m 12 jaar

Dinand Castrikum /
Sam Linck  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Dinand Castrikum /
Sam Linck  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Dinand Castrikum /
Sam Linck  (1)

 

 

Baltus van Mierlo /
Yassir Oualhane 

 

6-2 7-6 (3) 01:05   

 

 

 

Simmo Fogg /
Jelle van der Vliet 

 

 

 

Simmo Fogg /
Jelle van der Vliet 

6-0 6-3 01:05   

 

 

 

 

 

 

Dinand Castrikum /
Sam Linck  (1)

 

Rik Schreurs /
Rick Tempelaar  (3)

 

 

6-3 6-0 01:09   

 

 

Rik Schreurs /
Rick Tempelaar  (3)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Rik Schreurs /
Rick Tempelaar  (3)

 

 

Ramon Wenker /
Casper Klipp 

 

6-4 4-6 6-4 01:48   

 

 

 

Ramon Wenker /
Casper Klipp 

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinand Castrikum /
Sam Linck  (1)


Open plaats

 

 

 

6-2 4-6 6-2 01:54   

 

Bradley Lancaster /
Jerry Wang 

 

 

 

Bradley Lancaster /
Jerry Wang 

 

 

 

 

 

 

Romijn van Vliet /
Teun Mantel  (4)

 

 


Open plaats

 

2-6 7-5 6-1 01:11   

 

 

 

Romijn van Vliet /
Teun Mantel  (4)

 

 

 

Romijn van Vliet /
Teun Mantel  (4)

 

 

 

 

 

 

 

Dante de Groot /
Yannick Bena  (2)

 


Open plaats

 

 

4-6 6-0 6-3 01:46   

 

 

Roel van Rooij /
Leroy Offeringa 

 

 

 

Roel van Rooij /
Leroy Offeringa 

 

 

 

 

 

 

Dante de Groot /
Yannick Bena  (2)

 

 


Open plaats

 

6-2 6-2 01:13   

 

 

 

Dante de Groot /
Yannick Bena  (2)

 

 

 

Dante de Groot /
Yannick Bena  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 8 41
Totale speeltijd 11:11 52:38
Gemiddelde speeltijd 01:23 01:17
Langste wedstrijd 01:54
JD12: Dinand Castrikum/ Sam Linck-Dante de Groot/ Yannick Bena 6-2 4-6 6-2
02:04
JD1314: Sem Menzinga/ Oscar Brouwer-Jelle Korthuis/ Patrik Spegel Kumer 1-6 6-4 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:24 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D