logo Van Gelderen Tennis Academy
Enkelspel Jeugdranglijst toernooi VGTA De Kloek/SCWF
zaterdag 7 t/m zondag 15 maart 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 13 t/m 14 JE 15 t/m 16 Meisjesenkel ME 12 ME 13 t/m 14 ME 15 t/m 16
Programma
za 7 mrt zo 8 mrt za 14 mrt zo 15 mrt alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Jesper Spee  (1)

Manvydas Balciunas 

James Pikkaart 

Jesper Spee  (1)

 

2-6 1-6 01:15   

2-6 4-6 01:10   

Manvydas Balciunas 

 

 

6-2 6-3 01:27   

James Pikkaart 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Manvydas Balciunas  2 12 0 24 8 2 0 0
2 James Pikkaart  1 6 6 17 18 1 0 1
3 Jesper Spee  0 0 12 9 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Jan Tervoort  (2)

Florent Geenjaar 

Roman Dokter 

Jan Tervoort  (2)

 

3-6 1-6 01:03   

3-6 5-7 01:03   

Florent Geenjaar 

 

 

3-6 1-6 01:20   

Roman Dokter 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Roman Dokter  2 12 0 25 12 2 0 0
2 Florent Geenjaar  1 6 6 16 16 1 0 1
3 Jan Tervoort  0 0 12 12 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Bas ter Horst  (4)

Lee Karmel 

Casper Klipp 

Bas ter Horst  (4)

 

wo   

3-6 3-6 00:56   

Lee Karmel 

 

 

wo   

Casper Klipp 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Casper Klipp  2 12 0 24 6 2 0 0
2 Bas ter Horst  1 6 6 18 12 1 0 1
3 Lee Karmel  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Diederik Natté  (3)

Alex van Mierlo 

Thijmen Klarenbeek 

Diederik Natté  (3)

 

1-6 4-6 01:15   

6-4 6-1 01:11   

Alex van Mierlo 

 

 

6-1 6-0 01:14   

Thijmen Klarenbeek 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Alex van Mierlo  2 12 0 24 6 2 0 0
2 Diederik Natté  1 6 6 17 17 1 0 1
3 Thijmen Klarenbeek  0 0 12 6 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Victor van der Lee  (6)

Luuk Goes 

Diemer Klarenbeek 

Victor van der Lee  (6)

 

6-4 6-3 01:23   

7-5 1-6 4-6 02:33   

Luuk Goes 

 

 

6-4 6-2 00:48   

Diemer Klarenbeek 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Victor van der Lee  1 9 6 24 24 1 0 1
2 Luuk Goes  1 6 6 19 18 1 0 1
3 Diemer Klarenbeek  1 6 9 23 24 1 0 1

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Xander Aué  (5)

Gregory Hekman 

Chris Boer 

Xander Aué  (5)

 

6-1 6-2 01:21   

6-0 6-2 00:51   

Gregory Hekman 

 

 

6-1 6-1 00:57   

Chris Boer 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Xander Aué  2 12 0 24 5 2 0 0
2 Gregory Hekman  1 6 6 15 14 1 0 1
3 Chris Boer  0 0 12 4 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Vladimir Novakovic  (8)

Stan den Braber 

Benjamin Blankers 

Vladimir Novakovic  (8)

 

6-4 6-2 01:26   

6-4 4-6 6-2 02:10   

Stan den Braber 

 

 

1-6 2-6 01:20   

Benjamin Blankers 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Vladimir Novakovic  2 12 3 28 18 2 0 0
2 Benjamin Blankers  1 9 6 24 19 1 0 1
3 Stan den Braber  0 0 12 9 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Jurjen Koning  (7)

Nuno van Os 

Marc Visser 

Jurjen Koning  (7)

 

3-6 2-6 01:11   

6-1 6-2 00:59   

Nuno van Os 

 

 

1-6 6-2 6-7 (6) 02:07   

Marc Visser 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Nuno van Os  1 9 6 25 20 1 0 1
2 Jurjen Koning  1 6 6 17 15 1 0 1
3 Marc Visser  1 6 9 18 25 1 0 1

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Manvydas Balciunas 

 

finale

winnaar

 

Manvydas Balciunas 

 

 

Nuno van Os 

6-1 6-3 00:55   

 

 

 

 

Alex van Mierlo 

 

Victor van der Lee  (6)

 

5-7 7-6 (4) 6-3 02:52   

 

 

Alex van Mierlo 

 

 

Alex van Mierlo 

6-0 6-1 00:26   

 

 

 

 

 

Xander Aué  (5)

Casper Klipp 

 

 

6-4 6-4 01:30   

 

Xander Aué  (5)

 

 

Xander Aué  (5)

6-2 6-1 00:28   

 

 

 

 

Xander Aué  (5)

 

Vladimir Novakovic  (8)

 

6-2 6-1 01:06   

 

 

Roman Dokter 

 

 

Roman Dokter 

6-2 6-4 00:52   

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 141
Totale speeltijd 37:09 172:25
Gemiddelde speeltijd 01:11 01:13
Langste wedstrijd 02:52
JE12PO: Alex van Mierlo-Manvydas Balciunas 5-7 7-6 (4) 6-3
02:52
JE12PO: Alex van Mierlo-Manvydas Balciunas 5-7 7-6 (4) 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:03 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D