logo Van Gelderen Tennis Academy
Enkelspel Jeugdranglijst toernooi ** - Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag
zaterdag 31 januari 2015 t/m zondag 8 februari 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 13 t/m 14 JE 16 Meisjesenkel ME 12 ME 13 t/m 14 ME 16
Programma
za 31 jan zo 1 feb za 7 feb zo 8 feb alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Mats Bredschneijder  (1)

Lars Stigter 

Casper Klipp 

Mats Bredschneijder T.V. De Zeevangspelers (7,22) {53}  (1)

 

6-1 6-0 01:05   

6-0 6-0 00:58   

Lars Stigter G.L.T.C. Be Quick (7,58) {131} 

 

 

5-7 2-6 01:31   

Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout (7,5) {127} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mats Bredschneijder T.V. De Zeevangspelers (7,22) {53}  2 12 0 24 1 2 0 0
2 Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout (7,5) {127}  1 6 6 13 19 1 0 1
3 Lars Stigter G.L.T.C. Be Quick (7,58) {131}  0 0 12 8 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Diederik Natté  (2)

Nuno van Os 

Trestan Paardekooper 

Diederik Natté Oegstgeester LTC (7,25) {86}  (2)

 

6-4 6-4 01:25   

6-1 6-0 00:53   

Nuno van Os L.T.V. Lelystad (7,87) {150} 

 

 

6-1 4-6 6-2 01:46   

Trestan Paardekooper Nootdorpse Tennisclub (7,41) {124} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Diederik Natté Oegstgeester LTC (7,25) {86}  2 12 0 24 9 2 0 0
2 Nuno van Os L.T.V. Lelystad (7,87) {150}  1 6 9 24 21 1 0 1
3 Trestan Paardekooper Nootdorpse Tennisclub (7,41) {124}  0 3 12 10 28 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Abel Forger  (3)

Lee Karmel 

Vladimir Novakovic 

Abel Forger L.T.C. Soestdijk (7,6) {92}  (3)

 

6-3 6-4 01:31   

6-3 4-6 6-2 02:07   

Lee Karmel T.V. Tie-Breakers (8) {175} 

 

 

1-6 2-6 01:09   

Vladimir Novakovic HealthCity Arnolduspark (7,04) {119} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Abel Forger L.T.C. Soestdijk (7,6) {92}  2 12 3 28 18 2 0 0
2 Vladimir Novakovic HealthCity Arnolduspark (7,04) {119}  1 9 6 23 19 1 0 1
3 Lee Karmel T.V. Tie-Breakers (8) {175}  0 0 12 10 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Jurjen Koning  (4)

Shayan Motabar 

Yassin Haryouli 

Jurjen Koning T.V. Tennispark Jonkers (7,52) {95}  (4)

 

5-7 0-6 01:21   

4-6 6-4 6-1 01:53   

Shayan Motabar L.T.C. Oud Wassenaar (7,47) {117} 

 

 

6-4 6-0 01:19   

Yassin Haryouli T.V. Wilhelmus (7,5) {155} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Shayan Motabar L.T.C. Oud Wassenaar (7,47) {117}  2 12 0 25 9 2 0 0
2 Jurjen Koning T.V. Tennispark Jonkers (7,52) {95}  1 6 9 21 24 1 0 1
3 Yassin Haryouli T.V. Wilhelmus (7,5) {155}  0 3 12 15 28 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Victor van der Lee  (6)

Freek van Holst 

Bodi van Galen 

Victor van der Lee L.T.C. Festina (7,75) {103}  (6)

 

6-1 6-2 01:13   

5-7 6-3 6-4 02:30   

Freek van Holst V.T.C. (7,61) {155} 

 

 

3-6 6-7 01:52   

Bodi van Galen T.C. Zandvoort (7,78) {179} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Victor van der Lee L.T.C. Festina (7,75) {103}  2 12 3 29 17 2 0 0
2 Bodi van Galen T.C. Zandvoort (7,78) {179}  1 9 6 27 26 1 0 1
3 Freek van Holst V.T.C. (7,61) {155}  0 0 12 12 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Xander Aué  (5)

Jesse IJntema 

Sem de Groot 

Xander Aué T.V. Elckerlyc (7,12) {101}  (5)

 

6-0 6-4 01:17   

6-0 6-0 01:00   

Jesse IJntema Nomi (8,22) {138} 

 

 

6-2 6-3 01:18   

Sem de Groot T.V. Westzaan (7,35) {165} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Xander Aué T.V. Elckerlyc (7,12) {101}  2 12 0 24 4 2 0 0
2 Jesse IJntema Nomi (8,22) {138}  1 6 6 16 17 1 0 1
3 Sem de Groot T.V. Westzaan (7,35) {165}  0 0 12 5 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Floris Heinrich  (7)

Alex van Mierlo 

Gregory Hekman 

Floris Heinrich T.C. Zandvoort (7,19) {105}  (7)

 

5-7 1-6 01:27   

1-6 3-6 01:13   

Alex van Mierlo T.V. Forescate (7,68) {211} 

 

 

6-1 6-0 01:07   

Gregory Hekman Stânfries (7,5) 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Alex van Mierlo T.V. Forescate (7,68) {211}  2 12 0 25 7 2 0 0
2 Gregory Hekman Stânfries (7,5)  1 6 6 13 16 1 0 1
3 Floris Heinrich T.C. Zandvoort (7,19) {105}  0 0 12 10 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Tom Elderson  (8)

Ramon Wenker 

Kjell de Hek 

Tom Elderson H.L.T.C. Leimonias (8,23) {114}  (8)

 

7-5 7-6 01:44   

4-6 1-6 01:04   

Ramon Wenker Schager T.C. (7,44) {130} 

 

 

2-6 4-6 01:42   

Kjell de Hek T.V. Buitenpost (8,12) {143} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Kjell de Hek T.V. Buitenpost (8,12) {143}  2 12 0 24 11 2 0 0
2 Tom Elderson H.L.T.C. Leimonias (8,23) {114}  1 6 6 19 23 1 0 1
3 Ramon Wenker Schager T.C. (7,44) {130}  0 0 12 17 26 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Mats Bredschneijder T.V. De Zeevangspelers (7,22) {53}  (1)

 

finale

winnaar

 

Mats Bredschneijder  (1)

 

 

Kjell de Hek T.V. Buitenpost (8,12) {143} 

6-1 6-2 01:30   

 

 

 

 

Mats Bredschneijder  (1)

 

Victor van der Lee L.T.C. Festina (7,75) {103}  (6)

 

7-5 6-3 00:33   

 

 

Shayan Motabar 

 

 

Shayan Motabar L.T.C. Oud Wassenaar (7,47) {117} 

6-0 6-1 01:30   

 

 

 

 

 

Mats Bredschneijder  (1)

Abel Forger L.T.C. Soestdijk (7,6) {92}  (3)

 

 

6-4 6-2 01:25   

 

Abel Forger  (3)

 

 

Xander Aué T.V. Elckerlyc (7,12) {101}  (5)

6-2 6-1 00:09   

 

 

 

 

Abel Forger  (3)

 

Alex van Mierlo T.V. Forescate (7,68) {211} 

 

6-2 6-4 01:30   

 

 

Diederik Natté  (2)

 

 

Diederik Natté Oegstgeester LTC (7,25) {86}  (2)

7-5 6-1 01:09   

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 138
Totale speeltijd 42:11 183:45
Gemiddelde speeltijd 01:21 01:19
Langste wedstrijd 02:30
JE12P5: Victor van der Lee-Bodi van Galen 5-7 6-3 6-4
02:50
JE1314: Aron Ouwejan-Nick Gerrits 3-6 6-4 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Vereniging (Rating) {Ranking}
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:20 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D