logo Van Gelderen Tennis Academy
Dubbelspeltoernooi JRT** Tennis Academy v Gelderen & Sportcentrum West-Friesland
zaterdag 17 t/m zondag 18 januari 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 Meisjesdubbel MD 13 t/m 14 MD 15 t/m 16
Programma
za 17 jan zo 18 jan alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen

Jongensdubbel t/m 12 jaar

Nathaniel Apawti T.V. Neckslag (7,36) /
Steffan van Weldam T.V. Badhoevedorp (7,6)  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Nathaniel Apawti /
Steffan van Weldam  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Nathaniel Apawti /
Steffan van Weldam  (1)

 

 

Roy van Velzen L.T.C. Naaldwijk (8,27) /
Shayan Motabar L.T.C. Oud Wassenaar (8,89) 

 

6-2 6-0 01:08   

 

 

 

Roy van Velzen /
Shayan Motabar 

 

 

 

Bastian Post L.T.C. Festina (7,76) /
Zacharias Aipassa T.V. Tie-Breakers (8,01) 

5-7 6-4 6-0 01:38   

 

 

 

 

 

 

Nathaniel Apawti /
Steffan van Weldam  (1)

 

Floris Heinrich T.C. Zandvoort (7,58) /
Thijmen Klarenbeek T.C. Zandvoort (7,77)  (4)

 

 

6-1 7-5 01:28   

 

 

Floris Heinrich /
Thijmen Klarenbeek  (4)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Gianni Bouterse /
Julius van Muijlwijk 

 

 

Marc Visser T.V. Hoofddorp (8,14) /
Berend van Eijkelenburg L.T.C. Eindenhout (8,24) 

 

7-6 (6) 6-4 01:53   

 

 

 

Gianni Bouterse /
Julius van Muijlwijk 

 

 

 

Gianni Bouterse T.V. Pijnacker (8,24) /
Julius van Muijlwijk De Oude Eik (7,68) 

6-3 6-2 01:13   

 

 

 

 

 

 

 

Nathaniel Apawti /
Steffan van Weldam  (1)

Kyler Cosijn T.V. Merlenhove (7,92) /
Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout (8,01) 

 

 

 

6-3 6-2 01:11   

 

Kyler Cosijn /
Casper Klipp 

 

 

 

Bodi van Galen T.C. Zandvoort (8,37) /
Diemer Klarenbeek T.C. Zandvoort (8,36) 

6-3 6-4 01:08   

 

 

 

 

 

Kyler Cosijn /
Casper Klipp 

 

 


Open plaats

 

3-6 6-2 6-3 02:09   

 

 

 

Victor van der Lee /
Benjamin Blankers  (3)

 

 

 

Victor van der Lee L.T.C. Festina (7,67) /
Benjamin Blankers LTC Startbaan (8,56)  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Kyler Cosijn /
Casper Klipp 

 

Yassin Haryouli T.V. Wilhelmus (7,96) /
Bob van der Wilk L.T.C. Naaldwijk (8,01) 

 

 

6-3 6-1 01:21   

 

 

Luciano Gospodinov /
Cheraimo Gallant 

 

 

 

Luciano Gospodinov De Vliegende Hollander (7,19) /
Cheraimo Gallant ATC-Buiten (8,47) 

7-5 7-5 01:35   

 

 

 

 

 

Luciano Gospodinov /
Cheraimo Gallant 

 

 


Open plaats

 

6-3 6-4 01:43   

 

 

 

Michael Jansen /
Alex Jansen  (2)

 

 

 

Michael Jansen L.T.V. Vianen (7,51) /
Alex Jansen T.V. Rijnhuyse (7,65)  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 47
Totale speeltijd 16:27 68:36
Gemiddelde speeltijd 01:29 01:27
Langste wedstrijd 02:09
JD12: Kyler Cosijn/ Casper Klipp-Victor van der Lee/ Benjamin Blankers 3-6 6-2 6-3
02:48
MD1516: Ghizlaine El Hajari/ Britney de Haan-Chiara Ceder/ Tamisha te Vrede 7-6 (5) 4-6 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Vereniging (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:52 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D