logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / tc Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend 2014
zaterdag 1 t/m zondag 9 februari 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 14 JE 16 Meisjesenkel ME 12 ME 14 ME 16
Programma
za 1 feb zo 2 feb za 8 feb zo 9 feb alle data
Locatie  DeKloek  Neckslag 
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Dimitar Wemmenhove  (1)

Joep Swartberg 

Nick van den Heuvel 

Dimitar Wemmenhove 7 (7,73) {53}  (1)

 

6-2 6-1 01:13   

6-2 6-0 00:58   

Joep Swartberg 7 (7,98) {168} 

 

 

7-5 6-3 01:41   

Nick van den Heuvel 8 (8,36) {229} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Dimitar Wemmenhove 7 (7,73) {53}  2 12 0 24 5 2 0 0
2 Joep Swartberg 7 (7,98) {168}  1 6 6 16 20 1 0 1
3 Nick van den Heuvel 8 (8,36) {229}  0 0 12 10 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Ferran Stijsiger  (2)

Xander Aué 

Thijn Timmermans 

Ferran Stijsiger 7 (7,39) {70}  (2)

 

1-6 6-4 2-6 01:51   

6-2 6-2 01:10   

Xander Aué 7 (7,63) {159} 

 

 

6-0 6-2 01:12   

Thijn Timmermans 8 (8,4) {203} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Xander Aué 7 (7,63) {159}  2 12 3 28 11 2 0 0
2 Ferran Stijsiger 7 (7,39) {70}  1 9 6 21 20 1 0 1
3 Thijn Timmermans 8 (8,4) {203}  0 0 12 6 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Melle Smit  (3)

Christopher Lam 

Bas ter Horst 

Melle Smit 7 (7,51) {83}  (3)

 

6-1 2-6 2-6 01:55   

6-1 7-5 01:33   

Christopher Lam 8 (7,6) {139} 

 

 

6-4 6-0 01:27   

Bas ter Horst 8 (7,9) {132} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Christopher Lam 8 (7,6) {139}  2 12 3 25 14 2 0 0
2 Melle Smit 7 (7,51) {83}  1 9 6 23 19 1 0 1
3 Bas ter Horst 8 (7,9) {132}  0 0 12 10 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Jort Schaaf  (4)

Miko Wassermann 

Thijs ter Horst 

Jort Schaaf 7 (7,52) {88}  (4)

 

6-7 6-4 1-6 02:02   

6-3 6-4 01:25   

Miko Wassermann 7 (7,97) {203} 

 

 

6-4 6-7 2-6 02:08   

Thijs ter Horst 8 (7,86) {120} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jort Schaaf 7 (7,52) {88}  1 9 6 25 24 1 0 1
2 Miko Wassermann 7 (7,97) {203}  1 9 9 31 30 1 0 1
3 Thijs ter Horst 8 (7,86) {120}  1 6 9 24 26 1 0 1

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Wester Klerk  (5)

Jordi van Spanje 

Casper Klipp 

Wester Klerk 7 (7,6) {88}  (5)

 

6-1 6-1 01:14   

6-2 6-2 01:16   

Jordi van Spanje 7 (7,85) {160} 

 

 

6-3 6-4 01:25   

Casper Klipp 8 (7,89) {196} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Wester Klerk 7 (7,6) {88}  2 12 0 24 6 2 0 0
2 Jordi van Spanje 7 (7,85) {160}  1 6 6 14 19 1 0 1
3 Casper Klipp 8 (7,89) {196}  0 0 12 11 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Tijn van der Holst  (6)

Roderick Bakker 

Steffan van Weldam 

Tijn van der Holst 7 (6,94) {95}  (6)

 

6-3 5-7 6-3 01:54   

6-3 6-2 01:16   

Roderick Bakker 7 (7,47) {166} 

 

 

6-1 6-3 01:13   

Steffan van Weldam 8 (8,19) {160} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tijn van der Holst 7 (6,94) {95}  2 12 3 29 18 2 0 0
2 Roderick Bakker 7 (7,47) {166}  1 9 6 25 21 1 0 1
3 Steffan van Weldam 8 (8,19) {160}  0 0 12 9 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Willem van der Grinten  (7)

Peter Predtechenski 

Jan Tervoort 

Willem van der Grinten 7 (7,16) {99}  (7)

 

6-4 6-1 01:16   

6-2 6-2 01:03   

Peter Predtechenski 8 (8,08) {211} 

 

 

3-6 0-6 00:57   

Jan Tervoort 7 (7,92) {99} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Willem van der Grinten 7 (7,16) {99}  2 12 0 24 9 2 0 0
2 Jan Tervoort 7 (7,92) {99}  1 6 6 16 15 1 0 1
3 Peter Predtechenski 8 (8,08) {211}  0 0 12 8 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Bas Goederaad  (8)

Bob Keijzer 

Manolis Vasilakis 

Bas Goederaad 7 (7,22) {99}  (8)

 

6-1 6-2 01:09   

3-6 3-6 01:45   

Bob Keijzer 8 (7,7) {216} 

 

 

2-6 0-6 01:07   

Manolis Vasilakis 7 (7,69) {154} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Manolis Vasilakis 7 (7,69) {154}  2 12 0 24 8 2 0 0
2 Bas Goederaad 7 (7,22) {99}  1 6 6 18 15 1 0 1
3 Bob Keijzer 8 (7,7) {216}  0 0 12 5 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Dimitar Wemmenhove 7 (7,73) {53}  (1)

 

finale

winnaar

 

Dimitar Wemmenhove  (1)

 

 

Manolis Vasilakis 7 (7,69) {154} 

6-1 6-1 01:07   

 

 

 

 

Dimitar Wemmenhove  (1)

 

Wester Klerk 7 (7,6) {88}  (5)

 

6-1 6-0 00:48   

 

 

Wester Klerk  (5)

 

 

Jort Schaaf 7 (7,52) {88}  (4)

7-5 6-2 01:16   

 

 

 

 

 

Dimitar Wemmenhove  (1)

Christopher Lam 8 (7,6) {139} 

 

 

6-3 6-3 01:14   

 

Christopher Lam 

 

 

Tijn van der Holst 7 (6,94) {95}  (6)

6-7 6-3 6-4 02:24   

 

 

 

 

Willem van der Grinten  (7)

 

Willem van der Grinten 7 (7,16) {99}  (7)

 

6-3 6-3 01:25   

 

 

Willem van der Grinten  (7)

 

 

Xander Aué 7 (7,63) {159} 

6-2 6-1 00:59   

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 122
Totale speeltijd 43:23 169:58
Gemiddelde speeltijd 01:23 01:23
Langste wedstrijd 02:24
JE12PO: Christopher Lam-Tijn van der Holst 6-7 6-3 6-4
02:41
ME14: Rebecca van der Lee-Julia Brouwer 4-6 6-3 7-6 (2)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating) {Ranking}
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:52 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D