logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend Toernooi 2014
zaterdag 8 t/m zondag 16 maart 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 13 t/m 14 JE 15 t/m 16 Meisjesenkel ME 12 ME 13 t/m 14 ME 15 t/m 16
Programma
za 8 mrt zo 9 mrt za 15 mrt zo 16 mrt alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Wester Klerk  (1)

Nathaniel Apawti 

Bas Hogervorst 

Wester Klerk T.V. Atlas 7 (7,29) {81}  (1)

 

6-2 6-2 01:04   

6-4 6-2 01:38   

Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,55) {152} 

 

 

0-6 0-6 00:57   

Bas Hogervorst A.L.T.V. Daisy 7 (8,04) {149} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Wester Klerk T.V. Atlas 7 (7,29) {81}  2 12 0 24 10 2 0 0
2 Bas Hogervorst A.L.T.V. Daisy 7 (8,04) {149}  1 6 6 18 12 1 0 1
3 Nathaniel Apawti T.V. Neckslag 8 (8,55) {152}  0 0 12 4 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Ferran Stijsiger  (2)

Joep Swartberg 

Karel Blom 

Ferran Stijsiger T.C. Het Grootslag 7 (7,77) {85}  (2)

 

4-6 7-6 1-6 02:22   

6-0 1-6 3-6 01:52   

Joep Swartberg T.V. Oostvoorne 7 (8,09) {158} 

 

 

6-1 6-1 00:59   

Karel Blom LTC Startbaan 7 (7,12) {125} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Joep Swartberg T.V. Oostvoorne 7 (8,09) {158}  2 12 3 30 14 2 0 0
2 Karel Blom LTC Startbaan 7 (7,12) {125}  1 6 9 14 22 1 0 1
3 Ferran Stijsiger T.C. Het Grootslag 7 (7,77) {85}  0 6 12 22 30 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Melle Smit  (3)

Thijn Timmermans 

Roderick Bakker 

Melle Smit B.L.T.C. Westerhout 7 (7,54) {97}  (3)

 

6-0 6-1 00:54   

6-2 6-4 01:17   

Thijn Timmermans T.C. Zandvoort 8 (8,51) {200} 

 

 

0-6 5-7 01:05   

Roderick Bakker L.T.V. Wolderwijd 7 (7,37) {155} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Melle Smit B.L.T.C. Westerhout 7 (7,54) {97}  2 12 0 24 7 2 0 0
2 Roderick Bakker L.T.V. Wolderwijd 7 (7,37) {155}  1 6 6 19 17 1 0 1
3 Thijn Timmermans T.C. Zandvoort 8 (8,51) {200}  0 0 12 6 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Tijn van der Holst  (4)

Kyvan Rietkerk 

Casper Klipp 

Tijn van der Holst T.V. Forescate 7 (6,97) {102}  (4)

 

6-1 6-0 00:46   

6-3 6-4 01:16   

Kyvan Rietkerk Jonkerspark 8 (8,37) {213} 

 

 

2-6 4-6 01:31   

Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,03) {194} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tijn van der Holst T.V. Forescate 7 (6,97) {102}  2 12 0 24 8 2 0 0
2 Casper Klipp B.L.T.C. Westerhout 8 (8,03) {194}  1 6 6 19 18 1 0 1
3 Kyvan Rietkerk Jonkerspark 8 (8,37) {213}  0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Jesper de Mooy  (5)

Bas ter Horst 

Peter Predtechenski 

Jesper de Mooy A.T.C. Tean 7 (7,66) {102}  (5)

 

6-7 2-6 01:54   

wo   

Bas ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (8,06) {146} 

 

 

wo   

Peter Predtechenski T.V. De Boekhorst 8 (8,21) {213} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Bas ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (8,06) {146}  2 12 0 25 8 2 0 0
2 Jesper de Mooy A.T.C. Tean 7 (7,66) {102}  1 6 6 20 13 1 0 1
3 Peter Predtechenski T.V. De Boekhorst 8 (8,21) {213}  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Christopher Lam  (6)

Thijs ter Horst 

Lorenzo Heeren 

Christopher Lam TV De Kegel 8 (7,03) {107}  (6)

 

4-6 0-6 01:22   

2-6 6-7 02:05   

Thijs ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (7,94) {129} 

 

 

4-6 4-6 01:55   

Lorenzo Heeren T.C. Etten 7 (7,69) {124} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Lorenzo Heeren T.C. Etten 7 (7,69) {124}  2 12 0 25 16 2 0 0
2 Thijs ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (7,94) {129}  1 6 6 20 16 1 0 1
3 Christopher Lam TV De Kegel 8 (7,03) {107}  0 0 12 12 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Jimmy Urban  (8)

Manolis Vasilakis 

Dylan Formella Parra 

Jimmy Urban L.T.C. Vredenburch 7 (7,77) {112}  (8)

 

2-6 1-6 01:14   

4-6 5-7 01:42   

Manolis Vasilakis T.V. Nieuw Vennep 7 (7,38) {129} 

 

 

3-6 4-6 01:52   

Dylan Formella Parra L.T.C. Strandvliet 7 (8,05) {142} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Dylan Formella Parra L.T.C. Strandvliet 7 (8,05) {142}  2 12 0 25 16 2 0 0
2 Manolis Vasilakis T.V. Nieuw Vennep 7 (7,38) {129}  1 6 6 19 15 1 0 1
3 Jimmy Urban L.T.C. Vredenburch 7 (7,77) {112}  0 0 12 12 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Michael Schut  (7)

Jari van den Maagdenberg 

Jurjen Koning 

Michael Schut T.V. Vep 8 (7,34) {108}  (7)

 

6-4 6-2 01:41   

6-2 6-3 01:33   

Jari van den Maagdenberg T.C. Etten 7 (7,99) {152} 

 

 

6-4 6-2 01:13   

Jurjen Koning T.V. Tennispark Jonkers 7 (7,62) {198} 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Michael Schut T.V. Vep 8 (7,34) {108}  2 12 0 24 11 2 0 0
2 Jari van den Maagdenberg T.C. Etten 7 (7,99) {152}  1 6 6 18 18 1 0 1
3 Jurjen Koning T.V. Tennispark Jonkers 7 (7,62) {198}  0 0 12 11 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Wester Klerk T.V. Atlas 7 (7,29) {81}  (1)

 

finale

winnaar

 

Wester Klerk  (1)

 

 

Michael Schut T.V. Vep 8 (7,34) {108}  (7)

6-3 6-2 01:30   

 

 

 

 

Tijn van der Holst  (4)

 

Bas ter Horst Sassenheimse T.V. 8 (8,06) {146} 

 

6-2 6-2 00:59   

 

 

Tijn van der Holst  (4)

 

 

Tijn van der Holst T.V. Forescate 7 (6,97) {102}  (4)

6-0 6-0 00:38   

 

 

 

 

 

Tijn van der Holst  (4)

Melle Smit B.L.T.C. Westerhout 7 (7,54) {97}  (3)

 

 

6-2 3-6 6-2 01:57   

 

Melle Smit  (3)

 

 

Lorenzo Heeren T.C. Etten 7 (7,69) {124} 

6-4 6-4 01:39   

 

 

 

 

Joep Swartberg 

 

Dylan Formella Parra L.T.C. Strandvliet 7 (8,05) {142} 

 

6-1 6-3 01:08   

 

 

Joep Swartberg 

 

 

Joep Swartberg T.V. Oostvoorne 7 (8,09) {158} 

7-5 6-0 01:39   

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 131
Totale speeltijd 41:42 175:47
Gemiddelde speeltijd 01:20 01:20
Langste wedstrijd 02:22
JE12P2: Joep Swartberg-Ferran Stijsiger 6-4 6-7 6-1
03:27
ME1314: Deshayra Zebeda-Bente Haukes Püttmann 6-2 3-6 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Vereniging Speelsterkte (Rating) {Ranking}
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:50 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D