logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend Toernooi 2014
zaterdag 13 t/m zondag 14 december 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 Meisjesdubbel MD 13 t/m 14 MD 15 t/m 16
Programma
za 13 dec zo 14 dec alle data
Schema delen

Jongensdubbel t/m 12 jaar

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (1)

 

 

Vasco Thesing /
Casper Klipp 

 

7-5 6-0 01:26   

 

 

 

Vasco Thesing /
Casper Klipp 

 

 

 

Kieran Carroll /
Pim Goederaad 

6-2 6-2 01:00   

 

 

 

 

 

 

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (1)

 

Victor van der Lee /
Benjamin Blankers  (4)

 

 

6-1 6-1 01:30   

 

 

Victor van der Lee /
Benjamin Blankers  (4)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Victor van der Lee /
Benjamin Blankers  (4)

 

 

Gregory Hekman /
Kjell de Hek 

 

0-6 7-5 6-3 01:55   

 

 

 

Gregory Hekman /
Kjell de Hek 

 

 

 

Rohan Chitanand /
Gabriel del Rio Delgado 

6-1 6-3 01:00   

 

 

 

 

 

 

 

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (1)

James Pikkaart /
Yannick Bena 

 

 

 

7-6 6-7 6-2 01:59   

 

Marc Visser /
Berend van Eijkelenburg 

 

 

 

Marc Visser /
Berend van Eijkelenburg 

7-6 6-2 01:16   

 

 

 

 

 

Floris Heinrich /
Thijmen Klarenbeek  (3)

 

 


Open plaats

 

6-1 4-6 6-3 02:10   

 

 

 

Floris Heinrich /
Thijmen Klarenbeek  (3)

 

 

 

Floris Heinrich /
Thijmen Klarenbeek  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Christiaan Steenbergh /
Pepijn Boesten 

 

Christiaan Steenbergh /
Pepijn Boesten 

 

 

6-0 6-2 01:30   

 

 

Christiaan Steenbergh /
Pepijn Boesten 

 

 

 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

6-2 6-1 01:00   

 

 

 

 

 

Christiaan Steenbergh /
Pepijn Boesten 

 

 


Open plaats

 

6-4 1-6 6-3 02:37   

 

 

 

Brian Bozemoj /
Alex van Mierlo  (2)

 

 

 

Brian Bozemoj /
Alex van Mierlo  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 50
Totale speeltijd 17:23 70:12
Gemiddelde speeltijd 01:34 01:24
Langste wedstrijd 02:37
JD12: Christiaan Steenbergh/ Pepijn Boesten-Brian Bozemoj/ Alex van Mierlo 6-4 1-6 6-3
02:37
JD12: Christiaan Steenbergh/ Pepijn Boesten-Brian Bozemoj/ Alex van Mierlo 6-4 1-6 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:11 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D