logo Van Gelderen Tennis Academy
Dubbelspeltoernooi JRT** Tennis Academy v Gelderen & Sportcentrum West-Friesland
zaterdag 18 t/m zondag 19 januari 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 13 t/m 14 JD 15 t/m 16 Meisjesdubbel MD 13 t/m 14
Programma
za 18 jan zo 19 jan alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen

Jongensdubbel t/m 12 jaar

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

 

 

Alexandre Post /
Dylan Formella Parra 

 

6-3 6-3 00:19   

 

 

 

Alexandre Post /
Dylan Formella Parra 

 

 

 

Thom Griffioen /
Thijn Timmermans 

6-2 1-6 6-0 01:15   

 

 

 

 

 

 

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

 

Sam Bank /
Daan Bank  (3)

 

 

6-1 6-3 00:36   

 

 

Sam Bank /
Daan Bank  (3)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Xander Aué /
Nick Zonneveld 

 

 

Marijn Konings /
Rick Dielessen 

 

wo   

 

 

 

Xander Aué /
Nick Zonneveld 

 

 

 

Xander Aué /
Nick Zonneveld 

3-6 6-3 6-3 01:15   

 

 

 

 

 

 

 

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

Nathaniel Apawti /
Jan Tervoort 

 

 

 

7-5 6-2 01:25   

 

Nathaniel Apawti /
Jan Tervoort 

 

 

 

Mats Rutten /
Brad Sy-A-Foek 

7-5 4-6 6-4 01:15   

 

 

 

 

 

Thijs ter Horst /
Bram Poel  (4)

 

 


Open plaats

 

6-0 6-0 01:15   

 

 

 

Thijs ter Horst /
Bram Poel  (4)

 

 

 

Thijs ter Horst /
Bram Poel  (4)

 

 

 

 

 

 

 

Bodhi Neefjes /
Wester Klerk 

 

Jordi van Spanje /
Bas Goederaad 

 

 

6-3 6-4 01:32   

 

 

Bodhi Neefjes /
Wester Klerk 

 

 

 

Bodhi Neefjes /
Wester Klerk 

6-1 6-3 01:15   

 

 

 

 

 

Bodhi Neefjes /
Wester Klerk 

 

 


Open plaats

 

4-6 6-2 6-3 00:39   

 

 

 

Luciano Gospodinov /
Bart Groenhuizen  (2)

 

 

 

Luciano Gospodinov /
Bart Groenhuizen  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 38
Totale speeltijd 10:46 45:31
Gemiddelde speeltijd 00:58 01:11
Langste wedstrijd 01:32
JD12: Bodhi Neefjes/ Wester Klerk-Thijs ter Horst/ Bram Poel 6-3 6-4
01:53
JD14: Beau van Leeuwen/ Max Verhaagen-Roger van Spanje/ Jelle Berendse 5-7 6-2 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:37 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D