logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / TS De Kloek Weekend JRT** 2013
zaterdag 2 t/m zondag 10 februari 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 14 JE 16 Meisjesenkel ME 12 ME 14 ME 16
Programma
za 2 feb zo 3 feb za 9 feb zo 10 feb alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst 
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   poule H   Play-off   v

Jongensenkel t/m 12 jaar poule A

 

Twan van Zijl  (1)

Ruben van Lieshout 

Daan Koene 

Twan van Zijl  (1)

 

6-3 3-6 2-6 02:13   

7-5 7-5 02:09   

Ruben van Lieshout 

 

 

1-6 6-3 6-1 01:47   

Daan Koene 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Ruben van Lieshout  2 12 6 28 21 2 0 0
2 Twan van Zijl  1 9 6 25 25 1 0 1
3 Daan Koene  0 3 12 20 27 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule B

 

Milan Visch  (2)

Roel Poorthuis 

Leander Saveur 

Milan Visch  (2)

 

6-7 1-6 01:43   

3-6 3-6 01:41   

Roel Poorthuis 

 

 

6-3 2-6 2-6 01:54   

Leander Saveur 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Leander Saveur  2 12 3 27 16 2 0 0
2 Roel Poorthuis  1 9 6 23 22 1 0 1
3 Milan Visch  0 0 12 13 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule C

 

Jay Zwinkels  (3)

Jim Aarts 

Nick Gerrits 

Jay Zwinkels  (3)

 

6-1 6-4 01:00   

6-3 6-2 01:22   

Jim Aarts 

 

 

2-6 0-6 01:06   

Nick Gerrits 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jay Zwinkels  2 12 0 24 10 2 0 0
2 Nick Gerrits  1 6 6 17 14 1 0 1
3 Jim Aarts  0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule D

 

Fabian Roorda  (4)

Wessel Koolstra 

Dirk Ottevanger 

Fabian Roorda  (4)

 

wo 01:15   

3-6 0-6 01:04   

Wessel Koolstra 

 

 

6-3 6-1 01:11   

Dirk Ottevanger 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Wessel Koolstra  2 12 0 24 4 2 0 0
2 Dirk Ottevanger  1 6 6 16 12 1 0 1
3 Fabian Roorda  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule E

 

Tijn Boots  (5)

Xander Temming 

Wiek Janssen 

Tijn Boots  (5)

 

6-1 3-0 opgave Xander Temming 00:48   

6-2 6-1 01:04   

Xander Temming 

 

 

1-6 6-0 6-4 01:51   

Wiek Janssen 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tijn Boots  2 12 0 24 3 2 0 0
2 Wiek Janssen  1 6 6 15 12 1 0 1
3 Xander Temming  * 0 0 12 0 24 0 0 2

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule F

 

Alexander de Klerk Wolters  (8)

Jan Tervoort 

Daan Bank 

Alexander de Klerk Wolters  (8)

 

6-4 6-4 01:27   

6-3 6-2 01:17   

Jan Tervoort 

 

 

0-6 1-6 00:55   

Daan Bank 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Alexander de Klerk Wolters  2 12 0 24 13 2 0 0
2 Daan Bank  1 6 6 17 13 1 0 1
3 Jan Tervoort  0 0 12 9 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule G

 

Luca Braan  (7)

Lasse Reinhard 

Sam Bank 

Luca Braan  (7)

 

6-3 6-1 01:20   

6-3 6-3 01:32   

Lasse Reinhard 

 

 

6-7 1-6 00:49   

Sam Bank 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Luca Braan  2 12 0 24 10 2 0 0
2 Sam Bank  1 6 6 19 19 1 0 1
3 Lasse Reinhard  0 0 12 11 25 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar poule H

 

Danilo Griffioen  (6)

Max Stechweij 

Bouwe Buitenhuis 

Danilo Griffioen  (6)

 

6-2 6-3 01:23   

6-1 6-4 01:31   

Max Stechweij 

 

 

6-2 6-3 01:08   

Bouwe Buitenhuis 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Danilo Griffioen  2 12 0 24 10 2 0 0
2 Max Stechweij  1 6 6 17 17 1 0 1
3 Bouwe Buitenhuis  0 0 12 10 24 0 0 2

^^

Jongensenkel t/m 12 jaar - Play-off

Ruben van Lieshout 

 

finale

winnaar

 

Ruben van Lieshout 

 

 

Danilo Griffioen  (6)

wo   

 

 

 

 

Ruben van Lieshout 

 

Tijn Boots  (5)

 

6-4 7-5 01:38   

 

 

Wessel Koolstra 

 

 

Wessel Koolstra 

6-1 6-0 00:30   

 

 

 

 

 

Jay Zwinkels  (3)

Jay Zwinkels  (3)

 

 

6-0 6-1 00:51   

 

Jay Zwinkels  (3)

 

 

Alexander de Klerk Wolters  (8)

6-1 6-2 01:00   

 

 

 

 

Jay Zwinkels  (3)

 

Luca Braan  (7)

 

3-6 6-3 6-4 02:49   

 

 

Luca Braan  (7)

 

 

Leander Saveur 

6-2 6-3 01:14   

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 31 139
Totale speeltijd 41:32 120025:38
Gemiddelde speeltijd 01:20 863:29
Langste wedstrijd 02:49
JE12PO: Jay Zwinkels-Luca Braan 3-6 6-3 6-4
59921:20
ME14: Athena Thesing-Chiara Ceder 6-2 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:25 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D