logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend Toernooi 2013
zaterdag 14 t/m zondag 15 december 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 14 JD 16 Meisjesdubbel MD 12 MD 14 MD 16
Programma
za 14 dec zo 15 dec alle data
Schema delen

Jongensdubbel t/m 12 jaar

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

 

 

Bas ter Horst /
Jurjen Koning 

 

6-4 6-0 01:34   

 

 

 

Michael Schut /
Christopher Lam 

 

 

 

Michael Schut /
Christopher Lam 

6-7 6-2 6-4 02:16   

 

 

 

 

 

 

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

 

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (3)

 

 

7-6 (5) 6-2 01:42   

 

 

Xander Aué /
Youri Ben-Hur  (3)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Wolf Buijs /
Xander Temming 

 

 

Wolf Buijs /
Xander Temming 

 

6-3 6-0 01:01   

 

 

 

Wolf Buijs /
Xander Temming 

 

 

 

Tim Ofman /
Miko Wassermann 

6-1 6-3 01:03   

 

 

 

 

 

 

 

Lucas van Hengel /
Tijn Boots  (1)

Thom Griffioen /
Thijn Timmermans 

 

 

 

6-2 6-2 01:30   

 

Marijn Konings /
Rick Dielessen 

 

 

 

Marijn Konings /
Rick Dielessen 

6-2 6-3 01:05   

 

 

 

 

 

Alexandre Post /
Dylan Formella Parra  (4)

 

 


Open plaats

 

2-6 6-3 7-6 (3) 02:07   

 

 

 

Alexandre Post /
Dylan Formella Parra  (4)

 

 

 

Alexandre Post /
Dylan Formella Parra  (4)

 

 

 

 

 

 

 

Luciano Gospodinov /
Bart Groenhuizen  (2)

 

Tian Lie /
Marc Visser 

 

 

6-2 7-5 01:42   

 

 

Tycho Veenstra /
Dentrey Veenstra 

 

 

 

Tycho Veenstra /
Dentrey Veenstra 

6-1 6-1 00:58   

 

 

 

 

 

Luciano Gospodinov /
Bart Groenhuizen  (2)

 

 


Open plaats

 

6-1 1-6 6-3 01:43   

 

 

 

Luciano Gospodinov /
Bart Groenhuizen  (2)

 

 

 

Luciano Gospodinov /
Bart Groenhuizen  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 57
Totale speeltijd 16:41 85:54
Gemiddelde speeltijd 01:31 01:30
Langste wedstrijd 02:16
JD12: Michael Schut/ Christopher Lam-Bas ter Horst/ Jurjen Koning 6-7 6-2 6-4
02:32
MD16: Roos van Zaltbommel/ Julia te Velde-Dicky Zuiderveld/ Daynisja Ricardo 6-3 4-6 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:51 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D