logo Van Gelderen Tennis Academy
Dubbelspeltoernooi JRT* Sportcentra West-Friesland & De Kloek
zaterdag 19 t/m zondag 20 januari 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel JD 12 JD 14 Meisjesdubbel MD 14
Programma
za 19 jan zo 20 jan alle data
Locatie  DeKloek  West-Friesland 
Schema delen

Jongensdubbel t/m 12 jr

Edward Etty /
Joost Letschert  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Edward Etty /
Joost Letschert  (1)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Edward Etty /
Joost Letschert  (1)

 

 

Steffan van Weldam /
Kyler Cosijn 

 

6-0 6-2 01:01   

 

 

 

Aron Ouwejan /
Daan Baars 

 

 

 

Aron Ouwejan /
Daan Baars 

6-4 6-1 01:01   

 

 

 

 

 

 

Edward Etty /
Joost Letschert  (1)

 

Jesper de Mooy /
Timo Willemsen  (3)

 

 

6-0 6-2 01:02   

 

 

Jesper de Mooy /
Timo Willemsen  (3)

 

 

 


Open plaats

 

 

 

 

 

 

Jesper de Mooy /
Timo Willemsen  (3)

 

 

Brad Sy-A-Foek /
Nathaniel Apawti 

 

7-6 (4) 6-2 00:55   

 

 

 

Tijn van Gorkom /
Thom Griffioen 

 

 

 

Tijn van Gorkom /
Thom Griffioen 

6-2 6-4 01:10   

 

 

 

 

 

 

 

Edward Etty /
Joost Letschert  (1)

Thijn Timmermans /
Jip Mens 

 

 

 

6-1 6-1 00:58   

 

Thijn Timmermans /
Jip Mens 

 

 

 

Harald de Vries /
Rick Verplanke 

01:15   

 

 

 

 

 

Roan van Bezooijen /
Alexander de Klerk Wolters 

 

 

Roan van Bezooijen /
Alexander de Klerk Wolters 

 

6-1 6-2 00:55   

 

 

 

Roan van Bezooijen /
Alexander de Klerk Wolters 

 

 

 

Mats Rutten /
Wester Klerk  (4)

6-1 6-1 00:59   

 

 

 

 

 

 

Roan van Bezooijen /
Alexander de Klerk Wolters 

 

Tim Groot /
Xander Au 

 

 

7-6 (5) 7-5 01:58   

 

 

Tim Groot /
Xander Au 

 

 

 

Oliver Bieleveldt /
Bjrn Sels 

6-4 6-2 01:14   

 

 

 

 

 

Tycho Veenstra /
Dentrey Veenstra  (2)

 

 


Open plaats

 

6-1 6-0 01:02   

 

 

 

Tycho Veenstra /
Dentrey Veenstra  (2)

 

 

 

Tycho Veenstra /
Dentrey Veenstra  (2)

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 23
Totale speeltijd 13:30 28:27
Gemiddelde speeltijd 01:07 01:14
Langste wedstrijd 01:58
JD12: Roan van Bezooijen/ Alexander de Klerk Wolters-Tycho Veenstra/ Dentrey Veenstra 7-6 (5) 7-5
02:33
JD14: Bas van Zandbergen/ Mats Hageman-Rolf Coffeng/ Floris Coffeng 6-3 6-7 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:53 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D