logo Van Gelderen Tennis Academy
De Kloek Open Jeugdtoernooi Enkelspel
maandag 23 t/m zondag 29 december 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE Oranje 11 JE Groen 12 JE 12 JE 14 JE 16 Meisjesenkel ME Oranje 11 ME Groen 12 ME 14 Gemengdenkel Rood
Programma
ma 23 dec di 24 dec vr 27 dec za 28 dec alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C   Play-off   v

Jongensenkel 10 t/m 12 Groen poule A

 

Sem de Groot  (1)

Enzo D'Amiano 

Mats de Jong 

Sem de Groot  (1)

 

6-0 6-0 00:44   

6-1 6-1 00:47   

Enzo D'Amiano 

 

 

3-6 4-6 01:12   

Mats de Jong 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Sem de Groot  2 12 0 24 2 2 0 0
2 Mats de Jong  1 6 6 14 19 1 0 1
3 Enzo D'Amiano  0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Jongensenkel 10 t/m 12 Groen poule B

 

Roy Steur  (2)

Bas Baltus 

Dante de Groot 

Roy Steur  (2)

 

6-3 6-1 01:10   

6-3 6-1 01:11   

Bas Baltus 

 

 

0-6 0-6 00:45   

Dante de Groot 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Roy Steur  2 12 0 24 8 2 0 0
2 Dante de Groot  1 6 6 16 12 1 0 1
3 Bas Baltus  0 0 12 4 24 0 0 2

^^

Jongensenkel 10 t/m 12 Groen poule C

 

Daan Baltus  (3)

Mees van Schaik 

Ivar de Jong 

Stijn van Harlingen 

Daan Baltus  (3)

 

6-3 7-5 01:07   

6-3 6-0 00:39   

6-2 6-0 01:10   

Mees van Schaik 

 

 

6-1 6-2 00:54   

6-0 6-0 00:35   

Ivar de Jong 

 

 

 

4-6 4-6 01:21   

Stijn van Harlingen 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Daan Baltus  3 18 0 37 13 3 0 0
2 Mees van Schaik  2 12 6 32 16 2 0 1
3 Stijn van Harlingen  1 6 12 14 32 1 0 2
4 Ivar de Jong  0 0 18 14 36 0 0 3

^^

Jongensenkel 10 t/m 12 Groen - Play-off

Sem de Groot  (1)

finale

winnaar

 

Sem de Groot  (1)

 

Open plaats

 

 

 

 

Roy Steur  (2)

Daan Baltus  (3)

 

6-4 6-2 01:50   

 

Roy Steur  (2)

 

Roy Steur  (2)

6-3 6-2 01:16   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 54
Totale speeltijd 14:41 52:58
Gemiddelde speeltijd 01:02 00:58
Langste wedstrijd 01:50
GROENJPO: Roy Steur-Sem de Groot 6-4 6-2
02:01
JE14P2: Bas Bloemer-Jim Zwarthoed 3-6 7-6 (5) 7-6 (8)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:52 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D