logo Van Gelderen Tennis Academy
Henk Timmer Circuit / Van Gelderen Tennis Academy ***
maandag 17 t/m zaterdag 22 oktober 2011
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel HE1 Damesenkel DE1
Programma
ma 17 okt di 18 okt wo 19 okt do 20 okt vr 21 okt za 22 okt alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst  West-Friesland 
Schema delen
   Kwalificatie   v

Damesenkel

Daphne van den Heuvel ??? 1 (1,06) {13}  (1) WC

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Daphne van den Heuvel  (1) WC

 

 

 

 

April van Gennip ??? 2 (2,47) {87} 

6-0 6-2 01:06   

 

 

 

 

 

 

Daphne van den Heuvel  (1) WC

 

 

 

Milou Flohil ??? 2 (2,5) {97} 

 

6-3 6-4 01:18   

 

 

 

 

Milou Flohil 

 

 

 

 

Susanne Heijkoop ??? 4 (3,76) {178}  LL

6-0 6-2 01:12   

 

 

 

 

 

 

 

Daphne van den Heuvel  (1) WC

 

 

Inge Hendrikx WBR 2 (2,4) {111} 

 

 

6-4 6-2 01:30   

 

 

 

Roos van der Zwaan  WC

 

 

 

 

Roos van der Zwaan ??? 2 (2,07) {217}  WC

4-6 6-1 7-5 02:26   

 

 

 

 

 

 

Roos van der Zwaan  WC

 

 

 

Lizette Blankers ??? 3 (2,19) {100} 

 

2-6 6-3 6-0 01:52   

 

 

 

 

Lizette Blankers 

 

 

 

 

Kelly Reijne ??? 4 (4,66)  (5) LL

6-0 6-0 01:07   

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim Kilsdonk  (3) WC

 

Kim Kilsdonk ??? 2 (1,07) {38}  (3) WC

 

 

 

7-5 6-4 01:44   

 

 

Kim Kilsdonk  (3) WC

 

 

 

 

Ellen de Jong ??? 3 (3,25) {107} 

6-1 6-0 00:50   

 

 

 

 

 

 

Kim Kilsdonk  (3) WC

 

 

 

Helena Korompis ??? 3 (3,17) {112} 

 

6-3 6-4 01:38   

 

 

 

 

Helena Korompis 

 

 

 

 

Sanne Bakker ??? 3 (2,57) {78} 

6-3 6-1 01:30   

 

 

 

 

 

 

 

Kim Kilsdonk  (3) WC

 

 

Kimberley van Rijn ??? 4 (2,92)  Q

 

 

6-4 6-2 00:58   

 

 

 

Kimberley van Rijn  Q

 

 

 

 

Aniek van Rossum ??? 3 (2,16) {96} 

3-6 7-5 7-5 02:50   

 

 

 

 

 

 

Daphne van Duuren  (6)

 

 

 

Lucky van Gennip ??? 3 (2,77) {134} 

 

6-7 (4) 6-3 6-0 01:30   

 

 

 

 

Daphne van Duuren  (6)

 

 

 

 

Daphne van Duuren LEI 2 (1,83) {53}  (6)

6-1 6-2 00:26   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leonie Mekel  (4) WC

Marlou Kluiving ??? 2 (2) {55}  (7)

 

 

 

 

6-1 6-2 01:15   

 

Marlou Kluiving  (7)

 

 

 

 

Annabelle Hageman ??? 5 (3,9) {255}  LL

6-1 6-1   

 

 

 

 

 

 

Marlou Kluiving  (7)

 

 

 

Iris van Leeuwen ??? 3 (2,92) {164}  LL

 

6-0 6-3 00:59   

 

 

 

 

GabriŽlle Altena 

 

 

 

 

GabriŽlle Altena ??? 3 (2,21) {94} 

6-3 6-2 01:10   

 

 

 

 

 

 

 

Leonie Mekel  (4) WC

 

 

Mandy Wagemaker ??? 2 (1,89) {75} 

 

 

6-2 6-4 01:40   

 

 

 

Mandy Wagemaker 

 

 

 

 

Femke van Diemen ??? 3 (3,51) {135}  Q

6-1 6-2 01:27   

 

 

 

 

 

 

Leonie Mekel  (4) WC

 

 

 

Miriam van der Zee ??? 3 (4,16) {178}  WC

 

6-2 7-6 (7) 01:41   

 

 

 

 

Leonie Mekel  (4) WC

 

 

 

 

Leonie Mekel ??? 1 (1,17) {42}  (4) WC

6-0 6-1 00:18   

 

 

 

 

 

 

 

 

Leonie Mekel  (4) WC

 

Rowie Kouw ??? 3 (1,8) {56}  (8) WC

 

 

 

6-2 5-7 6-3 02:38   

 

 

Rowie Kouw  (8) WC

 

 

 

 

Lotte van den Heuvel ??? 3 (2,63) {120} 

6-2 6-3 01:30   

 

 

 

 

 

 

Dominique Karregat 

 

 

 

Sophie van Rosendael ??? 3 (2,24) {116} 

 

7-5 7-6 (5) 01:55   

 

 

 

 

Dominique Karregat 

 

 

 

 

Dominique Karregat ??? 3 (2,62) {86} 

7-5 6-2 01:41   

 

 

 

 

 

 

 

Paula de Man  (2)

 

 

Sarah Peek ??? 4 (3,34) {251}  Q

 

 

6-2 6-3 02:00   

 

 

 

Kelly Selderijk  Q

 

 

 

 

Kelly Selderijk ??? 5 (4,51)  Q

7-5 6-2 01:30   

 

 

 

 

 

 

Paula de Man  (2)

 

 

 

Emma Kranendonk ??? 3 (2,83) {109} 

 

6-0 6-0 00:54   

 

 

 

 

Paula de Man  (2)

 

 

 

 

Paula de Man ??? 2 (1,44) {20}  (2)

6-2 6-1 01:30   

 

 

 

 

^^

Damesenkel - Kwalificatie

Rebecca van Beek ??? 3 (3,25) {125}  (1)

 

 

 

 

 

Rebecca van Beek  (1)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Lotte Swagerman 

 

 

Open plaats

 

diskw 01:30   

 

 

 

Lotte Swagerman 

 

 

 

Lotte Swagerman ??? 4 (5,1) 

 

 

 

 

 

 

 

Kelly Selderijk 

Qualifier 1

Kelly Reijne ??? 4 (4,66) 

 

 

6-3 6-0 01:30   

 

 

Kelly Selderijk 

 

 

 

Kelly Selderijk ??? 5 (4,51) 

6-4 7-5 01:30   

 

 

 

 

 

Kelly Selderijk 

 

 

Open plaats

 

6-3 6-3 01:30   

 

 

 

Naomi de Kwaadsteniet  (8)

 

 

 

Naomi de Kwaadsteniet ??? 4 (4,01) {217}  (8)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beau Blokker ??? 3 (3,17) {126}  (2)

 

 

 

 

 

Beau Blokker  (2)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Kimberley van Rijn 

 

 

Open plaats

 

7-5 6-4 01:30   

 

 

 

Kimberley van Rijn 

 

 

 

Kimberley van Rijn ??? 4 (2,92) 

 

 

 

 

 

 

 

Kimberley van Rijn 

Qualifier 2

Sophie Feller ??? 5 (4,68) {217} 

 

 

6-2 6-1 01:30   

 

 

Annabelle Hageman 

 

 

 

Annabelle Hageman ??? 5 (3,9) {255} 

6-1 6-2 01:30   

 

 

 

 

 

Annabelle Hageman 

 

 

Open plaats

 

6-1 6-1 01:30   

 

 

 

Jasmijn Keijzer  (7)

 

 

 

Jasmijn Keijzer ??? 4 (3,83) {178}  (7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Femke van Diemen ??? 3 (3,51) {135}  (3)

 

 

 

 

 

Femke van Diemen  (3)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Femke van Diemen  (3)

 

 

Open plaats

 

7-5 6-0 01:30   

 

 

 

Julia-Star Darnold 

 

 

 

Julia-Star Darnold ??? 4 (4,14) 

 

 

 

 

 

 

 

Femke van Diemen  (3)

Qualifier 3

Shannon Karregat ??? 5 (4,68) 

 

 

7-6 (5) 4-6 6-3   

 

 

Lisanne Ranzijn 

 

 

 

Lisanne Ranzijn ??? 3 (3,6) 

6-1 6-2 01:30   

 

 

 

 

 

Iris van Leeuwen  (5)

 

 

Open plaats

 

6-1 6-3 01:30   

 

 

 

Iris van Leeuwen  (5)

 

 

 

Iris van Leeuwen ??? 3 (2,92) {164}  (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mireille Hermans ??? 3 (3,2) {137}  (4)

 

 

 

 

 

Mireille Hermans  (4)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Sarah Peek 

 

 

Rosalie Blauw ??? 4 (5,32) 

 

5-7 7-6 (5) 6-3 01:30   

 

 

 

Sarah Peek 

 

 

 

Sarah Peek ??? 4 (3,34) {251} 

6-0 6-1 01:30   

 

 

 

 

 

 

Sarah Peek 

Qualifier 4

Gordana Tomazovic ??? 3 (2,9) 

 

 

6-4 6-1 01:30   

 

 

Naomi de Hart 

 

 

 

Naomi de Hart ??? 4 (4,16) {217} 

3-6 6-3 7-6 (4) 01:30   

 

 

 

 

 

Susanne Heijkoop  (6)

 

 

Open plaats

 

6-3 6-2 01:30   

 

 

 

Susanne Heijkoop  (6)

 

 

 

Susanne Heijkoop ??? 4 (3,76) {178}  (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 48 107
Totale speeltijd 68:05 148:12
Gemiddelde speeltijd 01:25 01:23
Langste wedstrijd 02:50
DE1: Kimberley van Rijn-Aniek van Rossum 3-6 7-5 7-5
03:07
HE1: Bart Brons-Milco Trampe 7-5 7-6 (4)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District Speelsterkte (Rating) {Ranking}
WC achter de naam betekent WildCard
LL achter de naam betekent Lucky Loser
Q achter de naam betekent Qualifier
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:38 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D