logo Van Gelderen Tennis Academy
Henk Timmer Circuit / Wilson Van Gelderen Tennis Academy ***
maandag 25 t/m zaterdag 30 oktober 2010
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel HE *** Damesenkel DE ***
Programma
ma 25 okt di 26 okt wo 27 okt do 28 okt vr 29 okt za 30 okt alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst 
Schema delen
   Kwalificatie   v

Damesenkel

Babs van Kampen ??? (1,47) {25}  (1) WC

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Babs van Kampen  (1) WC

 

 

 

 

Melissa Gerritsen ??? (2,81) {115}  WC

6-2 6-1   

 

 

 

 

 

 

Babs van Kampen  (1) WC

 

 

 

Rebecca van Beek ??? (2,85) {133}  WC

 

7-5 6-2   

 

 

 

 

Rebecca van Beek  WC

 

 

 

 

Nadine van Meel ??? (2,65) {231} 

6-3 6-1   

 

 

 

 

 

 

 

Babs van Kampen  (1) WC

 

 

DaniŽlle van der Zee ??? (2,44) {131} 

 

 

0-6 6-3 6-1   

 

 

 

DaniŽlle van der Zee 

 

 

 

 

Elise Moeyes ??? (3,17)  Q

6-4 6-4   

 

 

 

 

 

 

Sanne Louwers  (7) WC

 

 

 

Lotte Gras ??? (3,33) {182} 

 

7-5 6-3   

 

 

 

 

Sanne Louwers  (7) WC

 

 

 

 

Sanne Louwers ??? (2,43) {84}  (7) WC

7-5 6-2   

 

 

 

 

 

 

 

 

Babs van Kampen  (1) WC

 

Kelly Reijne ??? (4,84)  (3) LL

 

 

 

7-6 7-5   

 

 

Melissa Beumer 

 

 

 

 

Melissa Beumer OVE (2,28) {92} 

6-1 6-2   

 

 

 

 

 

 

Melissa Beumer 

 

 

 

Tiffany HŲberth ??? (2,98) {119} 

 

6-2 6-4   

 

 

 

 

Renate van Oorschodt  Q

 

 

 

 

Renate van Oorschodt ??? (3,76) {230}  Q

6-3 6-4   

 

 

 

 

 

 

 

Isabelle Hoorn  (8)

 

 

Dominique Karregat ??? (3,12) {178} 

 

 

6-4 7-6   

 

 

 

Kim Borg 

 

 

 

 

Kim Borg GDR (2,73) {142} 

6-4 6-3   

 

 

 

 

 

 

Isabelle Hoorn  (8)

 

 

 

Janine Hemmes ??? (3,45)  Q

 

6-3 6-1   

 

 

 

 

Isabelle Hoorn  (8)

 

 

 

 

Isabelle Hoorn ??? (2,07) {88}  (8)

6-0 6-2   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daphne van den Heuvel  (2)

Denise van der Ben ??? (1,84) {67}  (6) WC

 

 

 

 

6-3 6-4   

 

Miriam van der Zee 

 

 

 

 

Miriam van der Zee ??? (3,22) {169} 

wo   

 

 

 

 

 

 

Ysaline Bonaventure 

 

 

 

Lois Wagenvoort ??? (3,07) {158}  Q

 

6-1 6-0   

 

 

 

 

Ysaline Bonaventure 

 

 

 

 

Ysaline Bonaventure ??? (1,24) 

6-0 6-1   

 

 

 

 

 

 

 

Ysaline Bonaventure 

 

 

Marie Aimee Habiyaremye ??? (3,85) {215} 

 

 

6-7 6-1 6-1   

 

 

 

Susanne Heijkoop  LL

 

 

 

 

Susanne Heijkoop ??? (3,93)  LL

6-4 6-2   

 

 

 

 

 

 

Charlotte van der Meij-Logger  (4)

 

 

 

Michelle Rozenbroek ??? (3,06) {210} 

 

6-0 6-0   

 

 

 

 

Charlotte van der Meij-Logger  (4)

 

 

 

 

Charlotte van der Meij-Logger ??? (2,02) {58}  (4)

7-5 7-6   

 

 

 

 

 

 

 

 

Daphne van den Heuvel  (2)

 

Gabriela van de Graaf ??? (1,82) {62}  (5)

 

 

 

6-4 6-2   

 

 

Gabriela van de Graaf  (5)

 

 

 

 

Gabriela van Ooststroom CBR (3,98) {181}  WC

6-0 6-2   

 

 

 

 

 

 

Gabriela van de Graaf  (5)

 

 

 

Irene Kranendonk ??? (2,38) {151} 

 

7-5 6-0   

 

 

 

 

Rowie Kouw 

 

 

 

 

Rowie Kouw ??? (2,55) {99} 

7-6 6-0   

 

 

 

 

 

 

 

Daphne van den Heuvel  (2)

 

 

Marinka Karsemeijer ??? (3,96) {231}  WC

 

 

6-3 6-1   

 

 

 

Marinka Karsemeijer  WC

 

 

 

 

Emma Kranendonk ??? (3,29) {231} 

6-2 3-6 7-6   

 

 

 

 

 

 

Daphne van den Heuvel  (2)

 

 

 

Dyonne America ??? (3,56) {212} 

 

6-2 6-2   

 

 

 

 

Daphne van den Heuvel  (2)

 

 

 

 

Daphne van den Heuvel ??? (1,1) {31}  (2)

6-2 6-0   

 

 

 

 

^^

Damesenkel - Kwalificatie

Lois Wagenvoort ??? (3,07) {158}  (1)

 

 

 

Lois Wagenvoort  (1)

Qualifier 1

Iris Verweij ??? (5,16) 

6-1 6-2   

 

 

 

 

Renate van Oorschodt ??? (3,76) {230}  (2)

 

 

 

Renate van Oorschodt  (2)

Qualifier 2

Kelly Reijne ??? (4,84) 

6-0 6-1   

 

 

 

 

Elise Moeyes ??? (3,17)  (3)

 

 

 

Elise Moeyes  (3)

Qualifier 3

Tessa Spaan ??? (4,26) 

6-1 6-0   

 

 

 

 

Janine Hemmes ??? (3,45)  (4)

 

 

 

Janine Hemmes  (4)

Qualifier 4

Susanne Heijkoop ??? (3,93) 

6-3 6-0   

 

 

 

 

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District (Rating) {Ranking}
WC achter de naam betekent WildCard
LL achter de naam betekent Lucky Loser
Q achter de naam betekent Qualifier
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:51 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D