logo Van Gelderen Tennis Academy
Henk Timmer Circuit / Tennisschool de Kloek ***
maandag 20 t/m zaterdag 25 oktober 2008
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel HE1 Damesenkel DE1
Programma
ma 20 okt di 21 okt wo 22 okt do 23 okt vr 24 okt za 25 okt alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst 
Schema delen
   Kwalificatie   v

Damesenkel

Stéphanie Gomperts 1 (1,32) {12}  (1)

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Stéphanie Gomperts  (1)

 

 

 

 

Liza Groenveld 3 (3,52) {181}  WC

6-0 6-1 01:30   

 

 

 

 

 

 

Stéphanie Gomperts  (1)

 

 

 

Myrthe Pelskamp 3 (2,52) {131} 

 

7-5 6-2 01:30   

 

 

 

 

Myrthe Pelskamp 

 

 

 

 

Sanne Lemmers 3 (3,39) {109} 

6-2 6-2   

 

 

 

 

 

 

 

Stéphanie Gomperts  (1)

 

 

Miriam van der Zee 3 (3,43) {186}  WC

 

 

6-3 6-4 01:30   

 

 

 

Miriam van der Zee  WC

 

 

 

 

Pauline Kuijer 3 (3,31) {186}  WC

3-6 6-2 7-6   

 

 

 

 

 

 

Sabine van der Sar  Q

 

 

 

Sabine van der Sar 2 (1,29) {221}  Q

 

6-1 6-1 01:30   

 

 

 

 

Sabine van der Sar  Q

 

 

 

 

Regina Husak 3 (2,28) {77}  (5)

6-1 6-0 01:15   

 

 

 

 

 

 

 

 

Femke Reinhard 

 

Demi Schuurs 3 (2,3) {74}  (4) WC

 

 

 

6-4 6-3 01:30   

 

 

Demi Schuurs  (4) WC

 

 

 

 

Marija Zivkovic-Laurenta 3 (2,98) {138} 

6-3 6-0 01:04   

 

 

 

 

 

 

Demi Schuurs  (4) WC

 

 

 

Joice Lemmers 4 (4,04) {136} 

 

6-2 6-1 01:30   

 

 

 

 

Melissa Gerritsen 

 

 

 

 

Melissa Gerritsen 3 (3,11) {122} 

6-2 6-1   

 

 

 

 

 

 

 

Femke Reinhard 

 

 

Tanja Nosik 2 (1,76)  Q

 

 

4-6 6-3 6-0 01:30   

 

 

 

Femke Reinhard 

 

 

 

 

Femke Reinhard 2 (1,37) {112} 

6-3 6-3 01:14   

 

 

 

 

 

 

Femke Reinhard 

 

 

 

Ségou Jonker 3 (2,5) {124} 

 

6-0 4-6 7-5 01:28   

 

 

 

 

Ségou Jonker 

 

 

 

 

Rebecca Indrakusuma 3 (2,53) {91}  (6)

6-1 6-3 01:30   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cindy Burger  (3)

Denise van der Ben 3 (2,54) {93}  (7)

 

 

 

 

3-6 6-1 6-4 02:00   

 

Denise van der Ben  (7)

 

 

 

 

Britt Klaassen 3 (3,84) {143} 

6-3 6-3 01:09   

 

 

 

 

 

 

Denise van der Ben  (7)

 

 

 

Ilse Puijker 3 (2,92) {161}  WC

 

6-1 2-6 6-2 01:30   

 

 

 

 

Kelly Versteeg  WC

 

 

 

 

Kelly Versteeg 3 (3,4) {166}  WC

6-2 6-1 01:30   

 

 

 

 

 

 

 

Cindy Burger  (3)

 

 

Lisette Brand 3 (2,35) {102} 

 

 

6-1 6-1 01:30   

 

 

 

Lisette Brand 

 

 

 

 

Mandy Wagemaker 3 (3,5) {232}  Q

6-3 7-6 01:30   

 

 

 

 

 

 

Cindy Burger  (3)

 

 

 

Dana Voorma 3 (2,93) {130} 

 

6-2 6-1 01:30   

 

 

 

 

Cindy Burger  (3)

 

 

 

 

Cindy Burger 3 (2,18) {71}  (3)

6-0 6-3 01:30   

 

 

 

 

 

 

 

 

Cindy Burger  (3)

 

Yasmina Demane 2 (2,61) {97}  (8)

 

 

 

7-5 6-3 01:30   

 

 

Yasmina Demane  (8)

 

 

 

 

Marinka Karsemeijer 3 (4,29) {165}  WC

6-3 6-2   

 

 

 

 

 

 

Yasmina Demane  (8)

 

 

 

Sophie van den Aarssen 3 (3,24) {134} 

 

7-5 6-3 01:30   

 

 

 

 

Milou Flohil 

 

 

 

 

Milou Flohil 3 (3,03) {129} 

7-5 6-2 01:24   

 

 

 

 

 

 

 

Kelly de Beer  (2)

 

 

Sjouwtje Nannings 4 (4,71) {241}  WC

 

 

6-1 6-3 01:30   

 

 

 

Myrthe van der Boon  Q

 

 

 

 

Myrthe van der Boon 3 (3) {148}  Q

6-0 6-1   

 

 

 

 

 

 

Kelly de Beer  (2)

 

 

 

Charlotte van der Meij-Logger 3 (2,77) {110} 

 

6-4 6-4 01:30   

 

 

 

 

Kelly de Beer  (2)

 

 

 

 

Kelly de Beer 2 (1,37) {25}  (2)

6-2 6-3 01:30   

 

 

 

 

^^

Damesenkel - Kwalificatie

Dewi Hoen 3 (3,34) {146}  (1)

 

 

 

 

Dewi Hoen  (1)

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

Mandy Wagemaker  (7)

Qualifier 1

Marina de Wildt 3 (3,18) {394} 

 

6-2 1-6 6-3   

 

 

Mandy Wagemaker  (7)

 

 

Mandy Wagemaker 3 (3,5) {232}  (7)

6-0 6-3   

 

 

 

 

 

 

Myrthe van der Boon 3 (3) {148}  (2)

 

 

 

 

Myrthe van der Boon  (2)

 

 

Lizette Blankers 4 (3,72) {264} 

6-1 6-2   

 

 

 

 

Myrthe van der Boon  (2)

Qualifier 2

Cher van der Linden 4 (3,37) {323} 

 

6-7 6-0 6-3   

 

 

Cher van der Linden 

 

 

Gabriella van der Willige-von Schmidt 3 (3,1) {245}  (8)

7-6 5-7 6-1   

 

 

 

 

 

 

Annemieke Witte 3 (3,18) {151}  (3)

 

 

 

 

Annemieke Witte  (3)

 

 

Tamara Mol 3 (2,22) 

7-6 6-2   

 

 

 

 

Sabine van der Sar  (6)

Qualifier 3

Sophie de Korver 5 (4,06) {265} 

 

6-3 6-2   

 

 

Sabine van der Sar  (6)

 

 

Sabine van der Sar 2 (1,29) {221}  (6)

6-1 6-1   

 

 

 

 

 

 

Rowie Kouw 3 (3,81) {199}  (4)

 

 

 

 

Tanja Nosik 

 

 

Tanja Nosik 2 (1,76) 

7-5 6-1   

 

 

 

 

Tanja Nosik 

Qualifier 4

Daniëlle van der Plas 3 (3,12) {266} 

 

6-3 6-4   

 

 

Daniëlle van der Plas 

 

 

Dana Beerepoot 4 (4,06) {205}  (5)

7-6 7-6   

 

 

 

 

 

 

^^

 

Bondsgedelegeerde Klaas Boorsma

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 42 99
Totale speeltijd 38:04 73:29
Gemiddelde speeltijd 00:54 00:44
Langste wedstrijd 02:00
DE1: Cindy Burger-Femke Reinhard 3-6 6-1 6-4
02:24
HE1: Bart de Gier-Floris Kilian 6-7 (5) 6-2 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating) {Ranking}
WC achter de naam betekent WildCard
Q achter de naam betekent Qualifier
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:48 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D