logo Van Gelderen Tennis Academy
Henk Timmer Circuit / Tennisschool de Kloek ***
maandag 23 t/m zaterdag 28 oktober 2006
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel HE1 Damesenkel DE1
Programma
ma 23 okt di 24 okt wo 25 okt do 26 okt vr 27 okt za 28 okt alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst 
Schema delen
   Kwalificatie   v

Damesenkel

Kalyuzhnaya, Olga ??? 2 {5}  (1)

 

¼ finales

½ finales

finale

winnaar

 

Kalyuzhnaya, Olga  (1)

 

 

 

 

Pelskamp, Myrthe GEL 3 {116} 

6-0 6-1   

 

 

 

 

 

 

Kalyuzhnaya, Olga  (1)

 

 

 

Karsemeijer, Marinka ??? 4 {200}  WC

 

6-3 6-1   

 

 

 

 

Nijssen, Karen 

 

 

 

 

Nijssen, Karen ??? 3 {78} 

6-2 6-2   

 

 

 

 

 

 

 

Leushuis, Stefanie  (7)

 

 

Hoogland, Inge ??? 3 {76} 

 

 

6-3 7-6 (10)   

 

 

 

Asselt, Esther van  Q

 

 

 

 

Asselt, Esther van ??? 3 {72}  Q

6-3 6-7 7-5   

 

 

 

 

 

 

Leushuis, Stefanie  (7)

 

 

 

Stroet, Laura van der ??? 2 {43} 

 

6-3 7-6   

 

 

 

 

Leushuis, Stefanie  (7)

 

 

 

 

Leushuis, Stefanie ??? 2 {35}  (7)

4-6 7-5 7-6   

 

 

 

 

 

 

 

 

Leushuis, Stefanie  (7)

 

Schoofs, Bibiane AAA 1 {25}  (4)

 

 

 

6-2 7-5   

 

 

Schoofs, Bibiane  (4)

 

 

 

 

Bertens, Kiki ??? 3 {51} 

3-6 6-3 6-1   

 

 

 

 

 

 

Schoofs, Bibiane  (4)

 

 

 

Klaassen, Britt ??? 4 {244}  WC

 

6-3 6-1   

 

 

 

 

Zee, DaniŽlle van der 

 

 

 

 

Zee, DaniŽlle van der ??? 3 {98} 

6-2 6-0   

 

 

 

 

 

 

 

Kampen, Babs van  (6)

 

 

Demane, Yasmina ??? 3 {117} 

 

 

wo   

 

 

 

Demane, Yasmina 

 

 

 

 

Wacanno, Eva LIM 3 {74} 

6-3 6-2   

 

 

 

 

 

 

Kampen, Babs van  (6)

 

 

 

Verberne, Emma ??? 3 {80} 

 

6-3 6-4   

 

 

 

 

Kampen, Babs van  (6)

 

 

 

 

Kampen, Babs van ??? 1 {34}  (6)

6-3 7-6   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trik, Susanne  (3)

Pontjodikromo, Joany ??? 3 {41}  (8) WC

 

 

 

 

6-2 6-1   

 

Beelen, Gaby 

 

 

 

 

Beelen, Gaby ??? 3 {61} 

6-4 6-1   

 

 

 

 

 

 

Beelen, Gaby 

 

 

 

Sar, Sabine van der ??? 3 {161}  Q

 

6-4 2-6 6-0   

 

 

 

 

Sar, Sabine van der  Q

 

 

 

 

Kok, Manon ??? 3 {94} 

6-0 0-6 6-0   

 

 

 

 

 

 

 

Trik, Susanne  (3)

 

 

Ravestein, Melissa ??? 2 {119}  Q

 

 

6-4 6-3   

 

 

 

Ravestein, Melissa  Q

 

 

 

 

Hogenkamp, Richel GEL 3  WC

7-6 6-3   

 

 

 

 

 

 

Trik, Susanne  (3)

 

 

 

Lemoine, Quirine IJM 3 {54} 

 

7-5 6-3   

 

 

 

 

Trik, Susanne  (3)

 

 

 

 

Trik, Susanne AAA 1 {23}  (3)

6-3 6-4   

 

 

 

 

 

 

 

 

Trik, Susanne  (3)

 

Bink, Mireille ??? 2 {29}  (5)

 

 

 

6-4 6-2   

 

 

Bink, Mireille  (5)

 

 

 

 

Reinhard, Femke ??? 2 {44} 

6-2 6-4   

 

 

 

 

 

 

Kerkhove, Lesley  WC

 

 

 

Kerkhove, Lesley ??? 3 {121}  WC

 

7-6 1-6 6-4   

 

 

 

 

Kerkhove, Lesley  WC

 

 

 

 

Lardot, Katarina ??? 4 {177}  WC

6-2 6-0   

 

 

 

 

 

 

 

Boonstra, Marrit  (2) WC

 

 

Weijenborg-Wilders, Anne ??? 3 {160}  WC

 

 

6-4 6-2   

 

 

 

Veldhorst, Manon 

 

 

 

 

Veldhorst, Manon ??? 3 {105} 

7-5 6-0   

 

 

 

 

 

 

Boonstra, Marrit  (2) WC

 

 

 

Rosendael, Julia van ??? 3 {132}  Q

 

6-1 6-0   

 

 

 

 

Boonstra, Marrit  (2) WC

 

 

 

 

Boonstra, Marrit AAA 1 {8}  (2) WC

6-0 6-2   

 

 

 

 

^^

Damesenkel - Kwalificatie

Asselt, Esther van ??? 3 {72}  (1)

 

 

 

 

 

Asselt, Esther van  (1)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Asselt, Esther van  (1)

 

 

Winkel, Monica ??? 3 {196} 

 

6-0 6-0   

 

 

 

Winkel, Monica 

 

 

 

Diepen, Anouk van ??? 3 {221}  WC

6-4 6-2   

 

 

 

 

 

 

Asselt, Esther van  (1)

Qualifier 1

Veek, Jennemieke van der ??? 3 {188} 

 

 

6-1 6-1   

 

 

Hooyschuur, Hester  WC

 

 

 

Hooyschuur, Hester ??? 4  WC

7-6 6-2   

 

 

 

 

 

Meij-Logger, Charlotte van der  (7)

 

 

Zivkovic-Laurenta, Marija ??? 3 

 

7-5 6-2   

 

 

 

Meij-Logger, Charlotte van der  (7)

 

 

 

Meij-Logger, Charlotte van der ??? 3 {145}  (7)

4-6 6-4 6-1   

 

 

 

 

 

 

 

 

Indrakusuma, Rebecca ??? 3 {95}  (2)

 

 

 

 

 

Indrakusuma, Rebecca  (2)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Indrakusuma, Rebecca  (2)

 

 

Spek, Gina ??? 3 {172} 

 

6-1 6-2   

 

 

 

Spek, Gina 

 

 

 

Brand, Lisette ??? 4 {294} 

6-7 6-1 6-2   

 

 

 

 

 

 

Sar, Sabine van der 

Qualifier 2

Puijker, Ilse ??? 5 

 

 

6-3 6-4   

 

 

Sar, Sabine van der 

 

 

 

Sar, Sabine van der ??? 3 {161} 

6-1 6-0   

 

 

 

 

 

Sar, Sabine van der 

 

 

Linden, Joyce van der ??? 4 {244} 

 

6-4 3-6 5-2 opg   

 

 

 

Monteiro, Zina  (8)

 

 

 

Monteiro, Zina ??? 3 {148}  (8)

6-3 6-4   

 

 

 

 

 

 

 

 

Ravestein, Melissa ??? 2 {119}  (3)

 

 

 

 

 

Ravestein, Melissa  (3)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Ravestein, Melissa  (3)

 

 

Veldhuizen, Linda ??? 3 

 

6-1 6-0   

 

 

 

Oosterhoff, Jacobien 

 

 

 

Oosterhoff, Jacobien IJM 3 {238} 

6-2 6-1   

 

 

 

 

 

 

Ravestein, Melissa  (3)

Qualifier 3

Admiraal, Amadeus ??? 4 {209} 

 

 

6-2 6-0   

 

 

Admiraal, Amadeus 

 

 

 

Lamme, Tamara ??? 5 

6-3 6-2   

 

 

 

 

 

Reinhard, Nathalie  (6)

 

 

Ben, Denise van der ??? 4 {176} 

 

6-3 6-1   

 

 

 

Reinhard, Nathalie  (6)

 

 

 

Reinhard, Nathalie ??? 3 {140}  (6)

3-6 6-4 7-5   

 

 

 

 

 

 

 

 

Goedkoop, Fleur ??? 3 {124}  (4)

 

 

 

 

 

Goedkoop, Fleur  (4)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Lensen - Custers, Marleen 

 

 

Oldenkamp, Kirsten ??? 3 {217} 

 

6-1 6-2   

 

 

 

Lensen - Custers, Marleen 

 

 

 

Lensen - Custers, Marleen ??? 3 {253} 

6-4 6-2   

 

 

 

 

 

 

Rosendael, Julia van  (5)

Qualifier 4

Admiraal, Adeodatus ??? 6 {341} 

 

 

6-4 6-3   

 

 

Verboven, Iris 

 

 

 

Verboven, Iris ??? 3 {186} 

6-2 6-1   

 

 

 

 

 

Rosendael, Julia van  (5)

 

 

Zee, Miriam van der ??? 4 {243}  WC

 

6-2 7-5   

 

 

 

Rosendael, Julia van  (5)

 

 

 

Rosendael, Julia van ??? 3 {132}  (5)

6-3 6-4   

 

 

 

 

 

 

 

 

^^

 

Bondsgedelegeerde K. Boorsma

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: District Speelsterkte {Ranking}
WC achter de naam betekent WildCard
Q achter de naam betekent Qualifier
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:38 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D