logo Van Gelderen Tennis Academy
Tenniskids wintercompetitie Rood, Oranje, Groen
zaterdag 10 november 2018 t/m zondag 3 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengdenkel ORANJE GROEN
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   v

Groen competitie poule A

 

Jurre Blaauboer  (1)

Mathijs Lof 

Valentijn van Beem 

Thijn Reddering 

Jurre Blaauboer  (1)

 

E1   

E1   

E1   

 

 

E2   

E2   

E2   

 

 

D1   

D1   

D1   

 

 

D2   

D2   

D2   

Mathijs Lof 

 

 

E1   

E1   

 

 

 

E2   

E2   

 

 

 

D1   

D1   

 

 

 

D2   

D2   

Valentijn van Beem 

 

 

 

E1   

 

 

 

 

E2   

 

 

 

 

D1   

 

 

 

 

D2   

Thijn Reddering 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^^

Groen competitie poule B

 

Cas Mul  (2)

Mathias Vaz Neto 

Kim Roos 

Sharon Bank 

Cas Mul  (2)

 

E1   

E1   

E1   

 

 

E2   

E2   

E2   

 

 

D1   

D1   

D1   

 

 

D2   

D2   

D2   

Mathias Vaz Neto 

 

 

E1   

E1   

 

 

 

E2   

E2   

 

 

 

D1   

D1   

 

 

 

D2   

D2   

Kim Roos 

 

 

 

E1   

 

 

 

 

E2   

 

 

 

 

D1   

 

 

 

 

D2   

Sharon Bank 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^^

Groen competitie poule C

 

Mink Hoeve  (3)

Tommie Meyer 

Jasmin Veerman 

Rover Hessels 

Quince Pieterse 

Mink Hoeve  (3)

 

E1   

E1   

E1   

E1   

 

 

E2   

E2   

E2   

E2   

 

 

D1   

D1   

D1   

D1   

 

 

D2   

D2   

D2   

D2   

Tommie Meyer 

 

 

E1   

E1   

E1   

 

 

 

E2   

E2   

E2   

 

 

 

D1   

D1   

D1   

 

 

 

D2   

D2   

D2   

Jasmin Veerman 

 

 

 

E1   

E1   

 

 

 

 

E2   

E2   

 

 

 

 

D1   

D1   

 

 

 

 

D2   

D2   

Rover Hessels 

 

 

 

 

E1   

 

 

 

 

 

E2   

 

 

 

 

 

D1   

 

 

 

 

 

D2   

Quince Pieterse 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^^

Groen competitie poule D

 

Jakub Novotny  (4)

Felix Bakker 

Rafael Pagonis 

Daley van Gelderen 

Luuk Honings 

Jakub Novotny  (4)

 

E1   

E1   

E1   

E1   

 

 

E2   

E2   

E2   

E2   

 

 

D1   

D1   

D1   

D1   

 

 

D2   

D2   

D2   

D2   

Felix Bakker 

 

 

E1   

E1   

E1   

 

 

 

E2   

E2   

E2   

 

 

 

D1   

D1   

D1   

 

 

 

D2   

D2   

D2   

Rafael Pagonis 

 

 

 

E1   

E1   

 

 

 

 

E2   

E2   

 

 

 

 

D1   

D1   

 

 

 

 

D2   

D2   

Daley van Gelderen 

 

 

 

 

E1   

 

 

 

 

 

E2   

 

 

 

 

 

D1   

 

 

 

 

 

D2   

Luuk Honings 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 0 0
Totale speeltijd 00:00 00:00
Gemiddelde speeltijd 00:00 00:00
Langste wedstrijd nvt nvt
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:42 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D