logo Van Gelderen Tennis Academy
VGTA - Prestatieve wedstrijddagen junioren op zondagen van 30 okt. t/m 5 maart
zondag 23 oktober 2016 t/m zondag 2 april 2017
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel Enkel
Programma
zo 6 nov zo 27 nov zo 4 dec zo 15 jan zo 29 jan zo 19 feb zo 26 feb zo 5 mrt alle data
Schema delen
Poule A   Poule B   Poue C   Poule D   Poule E   Poule F   v

Poule A

 

John Veerman  (1)

Liam Hillaert 

Bas van Zandbergen 

Lucas van Flymen 

Luca Kwakman 

Frank Kemper 

Wim van Gelderen 

John Veerman  (1)

 

6-1 6-0 4-4 01:30   

  

6-3 6-3 3-1 01:30   

  

  

  

Liam Hillaert 

 

 

6-1 6-4 6-1 01:30   

  

  

6-4 6-1 4-3 01:30   

6-3 7-5 3-0 01:30   

Bas van Zandbergen 

 

 

 

0-6 2-6 2-5 01:30   

  

  

  

Lucas van Flymen 

 

 

 

 

  

  

6-2 7-5 01:30   

Luca Kwakman 

 

 

 

 

 

  

Zo 05/03 16:30 

Frank Kemper 

 

 

 

 

 

 

6-2 6-2 3-2 01:30   

Wim van Gelderen 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Liam Hillaert  3 29 8 55 38 3 0 1
2 John Veerman  2 17 2 31 12 2 0 0
3 Lucas van Flymen  2 15 9 37 26 2 0 1
4 Frank Kemper  1 9 9 23 22 1 0 1
5 Bas van Zandbergen  0 0 18 10 35 0 0 2
6 Wim van Gelderen  0 0 24 21 44 0 0 3
Luca Kwakman 

^^

Poule B

 

Paul Strating  (1)

Max Verhaagen 

Roman de Groot 

Ole Bredschneijder 

Maxim Correia 

Joey Kleijn 

Casper Koopman 

Jol Gooren 

Luca Bakker 

Aron Ouwejan 

Paul Strating  (1)

 

6-2 6-1 3-2 01:30   

  

3-6 1-6 2-6 01:30   

5-7 7-6 01:30   

  

  

  

  

  

Max Verhaagen 

 

 

2-6 7-6 0-1 01:30   

  

6-4 6-6 01:30   

  

  

  

  

0-6 7-5 01:30   

Roman de Groot 

 

 

 

  

  

  

  

6-4 6-1 3-2 01:30   

  

  

Ole Bredschneijder 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

  

Maxim Correia 

 

 

 

 

 

6-0 6-3 3-2 01:30   

  

  

6-2 6-2 6-0 01:30   

  

Joey Kleijn 

 

 

 

 

 

 

6-3 6-3 3-2 01:30   

6-2 6-0 1-0 01:30   

7-5 6-1 1-0 01:30   

  

Casper Koopman 

 

 

 

 

 

 

 

2-6 4-6 2-1 01:30   

  

  

Jol Gooren 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Luca Bakker 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Aron Ouwejan 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Maxim Correia  3 23 8 56 33 2 1 1
2 Joey Kleijn  3 27 9 47 31 3 0 1
3 Paul Strating  2 12 12 33 36 1 1 1
4 Roman de Groot  2 15 3 28 16 2 0 0
5 Max Verhaagen  2 11 20 33 49 1 1 2
6 Ole Bredschneijder  1 9 0 18 6 1 0 0
7 Aron Ouwejan  1 3 3 11 7 0 1 0
8 Jol Gooren  1 6 21 22 36 1 0 2
9 Casper Koopman  0 3 15 16 28 0 0 2
10 Luca Bakker  0 0 18 10 32 0 0 2

^^

Poue C

 

Xander Au  (1)

Mats Bredschneijder 

Jimmy van Gelderen 

Wester Klerk 

Samarth Sriram Gubbala 

Thom Griffioen 

Youri Ben-Hur 

Mats Rutten 

Adi Causevic 

Xander Au  (1)

 

  

  

  

  

  

  

  

  

Mats Bredschneijder 

 

 

  

  

  

  

  

  

  

Jimmy van Gelderen 

 

 

 

  

  

2-6 3-6 3-5 01:30   

  

  

  

Wester Klerk 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

Samarth Sriram Gubbala 

 

 

 

 

 

  

2-6 1-6 0-6 01:30   

2-6 3-5 01:30   

  

Thom Griffioen 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

Youri Ben-Hur 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Mats Rutten 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Adi Causevic 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Youri Ben-Hur  1 9 0 18 3 1 0 0
2 Thom Griffioen  1 9 0 17 8 1 0 0
3 Mats Rutten  1 6 0 11 5 1 0 0
4 Jimmy van Gelderen  0 0 9 8 17 0 0 1
5 Samarth Sriram Gubbala  0 0 15 8 29 0 0 2
Xander Au 
Mats Bredschneijder 
Adi Causevic 
Wester Klerk 

^^

Poule D

 

Evelina Teeuwen  (1)

Shanna Ben-Hur 

Jorden Stommel 

Lianne Ong 

Marit de Graaf 

Anika Ouwejan 

Yara Kessens 

Kimberley Dol 

Yara Hamerling 

Feline van Eijkelenburg 

Julia de Jong 

Evelina Teeuwen  (1)

 

  

  

  

  

7-6 1-6 1-2 01:30   

  

  

  

  

  

Shanna Ben-Hur 

 

 

  

3-6 7-6 01:30   

2-6 2-6 0-3 01:30   

  

3-6 1-6 5-2 01:30   

  

  

  

6-3 6-4 2-1 01:30   

Jorden Stommel 

 

 

 

  

  

6-4 4-6 01:30   

6-1 5-7 4-1 01:30   

2-6 2-6 3-3 01:30   

6-3 6-3 2-2 01:30   

  

  

Lianne Ong 

 

 

 

 

  

  

6-4 6-5 01:30   

  

  

  

6-1 6-3 2-5 01:30   

Marit de Graaf 

 

 

 

 

 

  

  

4-6 2-6 4-0 01:30   

  

  

  

Anika Ouwejan 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

Yara Kessens 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

Kimberley Dol 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

6-2 6-1 4-3 01:30   

Yara Hamerling 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Feline van Eijkelenburg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Julia de Jong 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Kimberley Dol  3 23 5 43 23 3 0 0
2 Jorden Stommel  3 19 16 46 42 2 1 1
3 Lianne Ong  3 15 6 38 28 2 1 0
4 Anika Ouwejan  2 9 6 24 19 1 1 0
5 Shanna Ben-Hur  2 15 18 37 49 1 1 2
6 Marit de Graaf  1 12 6 25 16 1 0 1
7 Yara Kessens  1 9 15 32 36 1 0 2
8 Evelina Teeuwen  0 3 6 9 14 0 0 1
9 Yara Hamerling  0 2 8 8 14 0 0 1
10 Julia de Jong  0 3 24 23 44 0 0 3
Feline van Eijkelenburg 

^^

Poule E

 

Thomas Kamphuis  (1)

Stan Konijn 

Leroy Offeringa 

Bodi Kortz 

Bas Baltus 

Maybel Hoogland 

Jane Steur 

Victor Germanus 

Eline Koopman 

Eline Gooren 

Matteo Guarnieri 

Brendan Ong 

Milan Alberg 

Thomas Kamphuis  (1)

 

  

  

6-7 2-3 01:30   

  

  

  

  

  

  

  

  

3-6 2-4 01:30   

Stan Konijn 

 

 

6-1 6-0 6-1 01:30   

  

  

7-5 6-3 3-0 01:30   

  

2-6 5-4 01:30   

  

  

  

6-2 6-2 6-2 01:30   

6-3 7-6 01:30   

Leroy Offeringa 

 

 

 

  

3-6 2-6 3-2 01:30   

4-6 2-6 0-6 01:30   

  

  

  

  

6-1 6-2 2-1 01:30   

  

  

Bodi Kortz 

 

 

 

 

  

  

Zo 05/03 12:00 

6-3 3-2   

  

  

  

  

6-4 4-0 01:30   

Bas Baltus 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

Maybel Hoogland 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

5-7 1-6 01:30   

  

  

  

Jane Steur 

 

 

 

 

 

 

 

  

3-6 3-6 0-3 01:30   

3-6 3-6 01:30   

  

  

  

Victor Germanus 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

4-6 5-5 01:30   

Eline Koopman 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

Eline Gooren 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

Matteo Guarnieri 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo 19/02 10:30 

  

Brendan Ong 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Milan Alberg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Stan Konijn  5 36 3 72 35 4 1 0
2 Bodi Kortz  3 18 0 29 17 3 0 0
3 Eline Gooren  2 12 0 25 12 2 0 0
4 Milan Alberg  2 11 14 34 37 2 0 2
5 Maybel Hoogland  1 9 15 32 35 1 0 2
6 Bas Baltus  1 6 3 14 8 1 0 0
7 Leroy Offeringa  1 12 24 30 54 1 0 3
8 Eline Koopman  1 9 0 15 6 1 0 0
9 Victor Germanus  1 5 14 24 27 0 1 2
10 Matteo Guarnieri  0 0 9 4 14 0 0 1
11 Brendan Ong  0 0 9 6 18 0 0 1
12 Thomas Kamphuis  0 0 12 13 20 0 0 2
13 Jane Steur  0 0 15 12 27 0 0 2

^^

Poule F

 

Sanne Rutten  (1)

Tristen de Jong 

Storm Breederveld 

Zara Asherov 

Jill Hartkamp 

Melle Hoeve 

Mika Blom 

Atusa Ardani 

Senne van der Beek 

Mats Nooij 

Xavier Smeets 

Rares Preda 

Levi Veldhuis 

Nout Vink 

Sanne Rutten  (1)

 

  

  

  

  

  

  

6-3 5-2 01:30   

  

  

  

  

  

  

Tristen de Jong 

 

 

  

4-6 6-2 01:30   

  

4-6 2-6 01:30   

  

  

  

6-3 6-2 3-0   

  

  

  

  

Storm Breederveld 

 

 

 

  

  

  

  

  

  

6-4 6-0 6-0 01:30   

  

  

0-6 2-6 2-3 01:30   

  

Zara Asherov 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Jill Hartkamp 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Melle Hoeve 

 

 

 

 

 

 

  

  

2-6 2-6 2-6 01:30   

  

  

  

1-6 5-7 1-2 01:30   

  

Mika Blom 

 

 

 

 

 

 

 

  

6-2 7-5 01:30   

  

  

3-6 2-6 3-0 01:30   

6-4 6-2 2-2 01:30   

  

Atusa Ardani 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

7-5 2-2 01:30   

  

  

  

  

Senne van der Beek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

6-4 6-2 2-1 01:30   

  

  

Mats Nooij 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

Xavier Smeets 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

Rares Preda 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Levi Veldhuis 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Nout Vink 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Mika Blom  2 17 8 35 27 2 0 1
2 Senne van der Beek  2 18 6 39 26 2 0 1
3 Levi Veldhuis  2 20 8 38 25 2 0 1
4 Tristen de Jong  2 12 9 31 25 1 1 1
5 Sanne Rutten  1 6 0 11 5 1 0 0
6 Atusa Ardani  1 5 8 14 18 1 0 1
7 Melle Hoeve  1 6 18 25 39 1 0 2
8 Storm Breederveld  1 9 9 22 19 1 0 1
9 Zara Asherov  1 3 3 8 10 0 1 0
10 Rares Preda  1 6 12 19 22 1 0 1
11 Mats Nooij  0 2 23 16 42 0 0 3
Nout Vink 
Jill Hartkamp 
Xavier Smeets 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 66 66
Totale speeltijd 96:00 96:00
Gemiddelde speeltijd 01:27 01:27
Langste wedstrijd 01:30
HEP1: Frank Kemper-Wim van Gelderen 6-2 6-2 3-2
01:30
HEP1: Frank Kemper-Wim van Gelderen 6-2 6-2 3-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:53 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D