logo Van Gelderen Tennis Academy
Jeugd competitie TC Bergen
woensdag 1 juni 2016 t/m vrijdag 30 september 2016
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengdenkel JCTCB
Schema delen
poule A   poule B   poule C   poule D   poule E   poule F   poule G   v

Jeugdcompetitie TC Bergen poule A

 

Yanek van Tol  (1)

Sep Wiersema 

Milan Bil 

Elisabeth Viëtor 

Yanek van Tol  (1)

 

  

  

6-3 6-2   

Sep Wiersema 

 

 

  

  

Milan Bil 

 

 

 

5-7 2-6   

Elisabeth Viëtor 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Yanek van Tol  1 6 0 12 5 1 0 0
2 Elisabeth Viëtor  1 6 6 18 19 1 0 1
3 Milan Bil  0 0 6 7 13 0 0 1
Sep Wiersema 

^^

Jeugdcompetitie TC Bergen poule B

 

Amber Brandt 

Emma van der Wijst 

Emma Mönch  (2)

Luna van Tol 

Amber Brandt 

 

  

4-6 5-7   

  

Emma van der Wijst 

 

 

4-6 3-6   

  

Emma Mönch  (2)

 

 

 

  

Luna van Tol 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Emma Mönch  2 12 0 25 16 2 0 0
2 Amber Brandt  0 0 6 9 13 0 0 1
3 Emma van der Wijst  0 0 6 7 12 0 0 1
Luna van Tol 

^^

Jeugdcompetitie TC Bergen poule C

 

Anne Visscher  (4)

Joep Scheele 

Max Broers 

Max Wevers 

Anne Visscher  (4)

 

  

  

  

Joep Scheele 

 

 

  

  

Max Broers 

 

 

 

  

Max Wevers 

 

 

 

 

^^

Jeugdcompetitie TC Bergen poule D

 

Boaz Vollenbrock  (3)

Max Meyer 

Mariami Nikuradze 

Olle Olsthoorn 

Boaz Vollenbrock  (3)

 

3-6 1-6   

  

  

Max Meyer 

 

 

  

6-4 6-4   

Mariami Nikuradze 

 

 

 

  

Olle Olsthoorn 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Max Meyer  2 12 0 24 12 2 0 0
2 Olle Olsthoorn  0 0 6 8 12 0 0 1
3 Boaz Vollenbrock  0 0 6 4 12 0 0 1
Mariami Nikuradze 

^^

Jeugdcompetitie TC Bergen poule E

 

Martijn van Ouwerkerk 

Sjonnie-Edward de Jager 

Janna van Ouwerkerk  (5)

Coen Thomas 

Martijn van Ouwerkerk 

 

6-3 6-1   

6-2 4-6 6-7 (4)   

6-2 7-6 (4)   

Sjonnie-Edward de Jager 

 

 

6-2 6-0   

6-4 6-4   

Janna van Ouwerkerk  (5)

 

 

 

7-5 6-2   

Coen Thomas 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Martijn van Ouwerkerk  2 15 6 41 27 2 0 1
2 Sjonnie-Edward de Jager  2 12 6 28 22 2 0 1
3 Janna van Ouwerkerk  2 12 9 30 35 2 0 1
4 Coen Thomas  0 0 18 23 38 0 0 3

^^

Jeugdcompetitie TC Bergen poule F

 

Floris Jetses  (7)

Wout Knipscheer 

Bastiaan Buiter 

Joris Oudwater 

Floris Jetses  (7)

 

3-6 6-4 3-6   

6-3 6-3   

  

Wout Knipscheer 

 

 

6-2 6-2   

  

Bastiaan Buiter 

 

 

 

1-4 1-4   

Joris Oudwater 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Wout Knipscheer  2 12 3 28 16 2 0 0
2 Joris Oudwater  1 6 0 8 2 1 0 0
3 Floris Jetses  1 9 6 24 22 1 0 1
4 Bastiaan Buiter  0 0 18 12 32 0 0 3

^^

Jeugdcompetitie TC Bergen poule G

 

Louise Buiter  (6)

Fee Wevers 

Gijs Weydemuller 

Eva Bogtstra 

Louise Buiter  (6)

 

4-1 4-2   

4-2 4-2   

6-3 6-2   

Fee Wevers 

 

 

  

6-2 2-6 6-8   

Gijs Weydemuller 

 

 

 

  

Eva Bogtstra 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Louise Buiter  3 18 0 28 12 3 0 0
2 Eva Bogtstra  1 6 9 20 26 1 0 1
3 Gijs Weydemuller  0 0 6 4 8 0 0 1
4 Fee Wevers  0 3 12 17 23 0 0 2

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 20 20
Totale speeltijd 00:00 00:00
Gemiddelde speeltijd 00:00 00:00
Langste wedstrijd nvt nvt
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:34 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D