logo Van Gelderen Tennis Academy
Prestatieve wedstrijddagen
zondag 20 september 2015 t/m zondag 27 maart 2016
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengdenkel Enkel
Programma
zo 4 okt zo 11 okt zo 25 okt zo 1 nov zo 8 nov zo 15 nov zo 29 nov zo 6 dec zo 13 dec zo 10 jan zo 31 jan zo 7 feb zo 21 feb alle data
Schema delen
Poule L   Poule C   PouleD   Poule F   v

Poule L

 

Eline Koopman 

Luca Neering 

Thomas Kamphuis 

Mees Bakker 

Rares Preda 

Bas Baltus 

Maybel Hoogland 

Bodi Kortz 

Stan Konijn 

Eline Koopman 

 

6-1 6-1 6-0 01:30   

2-6 4-5 01:30   

  

  

  

6-0 6-0 6-0 01:30   

6-1 6-3 0-4 01:30   

4-6 3-4 01:30   

Luca Neering 

 

 

2-6 1-6   

6-2 6-3 01:30   

6-1 6-2 0-2 01:30   

  

6-3 4-6 0-1 01:30   

0-6 6-7 01:30   

5-7 3-4 01:30   

Thomas Kamphuis 

 

 

 

6-2 6-1 4-2 01:30   

6-1 6-1   

  

6-7 1-5 01:30   

6-1 6-4 4-1 01:30   

1-6 5-7 1-1 01:30   

Mees Bakker 

 

 

 

 

6-1 6-0 4-3 01:30   

  

6-1 2-6 3-4 01:30   

1-6 5-7 1-1 01:30   

6-2 7-6 01:30   

Rares Preda 

 

 

 

 

 

01:30
01/11 09:00-10:30
  

3-6 3-6 01:30   

0-6 4-6 3-6 01:30   

0-6 0-6 2-6 01:30   

Bas Baltus 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

Maybel Hoogland 

 

 

 

 

 

 

 

7-5 6-1 1-2 01:30   

1-6 3-6 01:30   

Bodi Kortz 

 

 

 

 

 

 

 

 

3-6 0-6 3-2 01:30   

Stan Konijn 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Stan Konijn  6 41 11 87 47 6 0 1
2 Maybel Hoogland  5 30 24 63 72 5 0 2
3 Thomas Kamphuis  5 38 14 81 48 5 0 2
4 Eline Koopman  3 24 15 61 31 3 0 2
5 Bodi Kortz  3 32 29 73 76 3 0 4
6 Luca Neering  2 15 36 53 74 2 0 5
7 Mees Bakker  2 20 29 57 65 2 0 4
8 Rares Preda  0 3 45 26 88 0 0 6
Bas Baltus 

^^

Poule C

 

André Hillenius 

Carlos Etty 

Wim van Gelderen 

Liam Hillaert 

Lucas van Flymen 

Frank Kemper 

Mats Ottens 

John Veerman 

Luca Kwakman 

Lucas Bos
Lucas Bos 

Joost Bos 

Milko Mulder 

Janys van der Stel 

Koen Wiggemans 

Dominique Karregat 

Nikander Damianos 

André Hillenius 

 

  

6-1 6-4 2-0 01:30   

4-6 6-0 3-1   

  

6-2 6-4 6-1   

  

  

6-3 6-1 2-2 01:30   

  

6-7 1-3 01:30   

  

  

  

  

  

Carlos Etty 

 

 

6-3 4-3   

6-0 5-7   

7-6 1-5   

4-6 3-6 1-1   

  

3-6 4-6 1-0 01:30   

0-6 4-6 2-1   

  

  

  

  

  

  

  

Wim van Gelderen 

 

 

 

0-6 6-4 2-3   

5-7 3-5   

  

1-6 6-4 0-3   

3-6 2-6 1-5   

  

  

  

  

7-6 4-2 01:30   

0-6 0-6 01:30   

  

  

Liam Hillaert 

 

 

 

 

7-5 5-6   

3-6 4-6 2-3   

  

6-4 4-6 0-1   

2-6 6-1 6-3 01:30   

  

  

  

6-1 6-2 01:30   

3-6 3-6   

  

  

Lucas van Flymen 

 

 

 

 

 

2-6 5-7   

6-2 6-3 3-3   

1-6 6-3 2-3   

6-3 6-3 6-2 01:30   

  

4-6 2-6 01:30   

  

  

  

  

  

Frank Kemper 

 

 

 

 

 

 

6-1 6-3 3-2 01:30   

4-6 1-6 0-3   

6-0 6-4 6-0   

6-1 3-6 2-6 01:30   

6-4 6-4 01:30   

3-6 1-6 1-6 01:30   

  

  

  

  

Mats Ottens 

 

 

 

 

 

 

 

  

2-6 3-6   

  

  

  

  

  

  

  

John Veerman 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-2 6-4   

7-6 2-6 1-5 01:30   

  

  

  

  

  

  

Luca Kwakman 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

  

  

Lucas Bos
Lucas Bos 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

6-3 1-6 3-2 01:30   

  

  

  

  

Joost Bos 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

Milko Mulder 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

Janys van der Stel 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

Koen Wiggemans 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Dominique Karregat 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Nikander Damianos 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 John Veerman  6 45 15 89 61 6 0 1
2 Frank Kemper  6 50 35 114 106 6 0 4
3 Liam Hillaert  5 30 39 90 94 3 2 4
4 Lucas van Flymen  5 32 26 89 81 3 2 3
5 André Hillenius  4 32 11 66 35 4 0 1
6 Lucas Bos
Lucas Bos 
3 18 9 40 32 3 0 0
7 Carlos Etty  3 20 26 51 62 1 2 3
8 Koen Wiggemans  2 12 0 24 6 2 0 0
9 Joost Bos  2 12 6 30 25 2 0 1
10 Luca Kwakman  2 17 41 59 87 2 0 5
11 Mats Ottens  1 8 26 32 49 1 0 3
12 Wim van Gelderen  1 12 48 51 99 1 0 7
13 Milko Mulder  1 12 6 29 15 1 0 1
14 Janys van der Stel  0 0 12 11 23 0 0 2
Dominique Karregat 
Nikander Damianos 

^^

PouleD

 

Bas van Zandbergen 

Maxim Correia 

Ole Bredschneijder 

Edward Etty 

Jens Hoekstra 

Patrick Beumer 

Paul Strating 

Gosse Panagoulopoulos 

Max Verhaagen 

Luca Braan 

Christy Zoetebier 

Poule D - nummer 1 

Bas van Zandbergen 

 

  

6-4 2-6 4-0 01:30   

6-2 6-2 3-0 01:30   

  

6-4 6-3 2-0 01:30   

6-1 6-2 6-1 01:30   

  

  

  

6-3 6-1 5-0 01:30   

  

Maxim Correia 

 

 

6-3 5-7 2-1 01:30   

  

6-3 6-2 2-1 01:30   

2-6 2-6 01:30   

  

wo   

0-6 1-6 0-3   

  

6-3 6-7 1-2 01:30   

  

Ole Bredschneijder 

 

 

 

2-6 6-2 4-5   

  

3-6 7-6 01:30   

  

  

6-4 6-3 2-0   

6-3 6-4   

  

  

Edward Etty 

 

 

 

 

6-2 6-0 6-2 01:30   

6-3 5-5 01:30   

  

  

6-2 6-1 2-1 01:30   

  

  

  

Jens Hoekstra 

 

 

 

 

 

  

  

2-6 7-6 0-1 01:30   

1-6 4-6 2-4 01:30   

0-6 0-6 1-2 01:30   

  

  

Patrick Beumer 

 

 

 

 

 

 

  

  

6-2 5-6 01:30   

7-6 2-0 01:30   

  

  

Paul Strating 

 

 

 

 

 

 

 

7-5 4-6 2-6 01:30   

6-0 4-6 4-2 01:30   

4-6 2-6   

7-6 5-4 01:30   

  

Gosse Panagoulopoulos 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

6-2 1-6 6-4 01:30   

  

Max Verhaagen 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-6 1-3 01:30   

  

  

Luca Braan 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Christy Zoetebier 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Poule D - nummer 1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bas van Zandbergen  5 42 3 76 29 5 0 0
2 Edward Etty  4 29 14 60 43 4 0 1
3 Patrick Beumer  4 20 20 59 53 2 2 2
4 Max Verhaagen  4 27 30 66 70 2 2 3
5 Maxim Correia  3 24 24 57 56 3 0 3
6 Ole Bredschneijder  3 27 21 69 64 2 1 3
7 Luca Braan  3 18 15 48 36 2 1 2
8 Paul Strating  3 18 18 48 48 3 0 2
9 Christy Zoetebier  2 12 18 38 42 2 0 2
10 Jens Hoekstra  1 6 36 30 62 1 0 4
11 Gosse Panagoulopoulos  * 0 0 24 0 48 0 0 4

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Poule F

 

Merel van Herp 

Nick Zonneveld 

Xander Aué 

Marit de Graaf 

Tim Groot 

Amber Maatman 

Nina Kwakman 

Jimmy van Gelderen 

Jorden Stommel 

Casper Koopman 

Pleun Kramer 

Kimberley Dol 

Lars Groot 

Luca Bakker 

Mats Rutten 

Merel van Herp 

 

  

3-6 3-6 5-1 01:30   

6-1 6-2 4-1 01:30   

2-6 6-3 0-1 01:30   

6-4 6-4 3-2 01:30   

  

  

  

  

7-6 1-1 01:30   

  

  

  

7-5 6-0 01:30   

Nick Zonneveld 

 

 

  

4-6 6-3 2-0 01:30   

  

  

  

6-3 6-3 2-0 01:30   

  

  

  

  

6-1 6-1 6-0   

6-2 6-2 2-1 01:30   

3-6 5-5 01:30   

Xander Aué 

 

 

 

  

7-6 4-3 01:30   

  

  

  

6-4 6-1 1-1 01:30   

6-2 6-2 2-3 01:30   

  

  

  

  

  

Marit de Graaf 

 

 

 

 

  

3-6 2-6 0-6 01:30   

0-6 3-6 1-6 01:30   

  

  

4-6 1-6 0-5 01:30   

1-6 1-6 0-6 01:30   

  

  

  

  

Tim Groot 

 

 

 

 

 

6-4 6-4 1-1 01:30   

  

  

6-2 3-6 4-1 01:30   

  

  

  

  

  

2-6 6-3 2-3 01:30   

Amber Maatman 

 

 

 

 

 

 

  

  

6-3 6-1 1-4 01:30   

6-1 6-1 6-6 01:30   

4-6 5-5 01:30   

6-2 6-2 3-3 01:30   

  

  

  

Nina Kwakman 

 

 

 

 

 

 

 

6-2 6-1 3-0 01:30   

  

  

  

3-6 6-4 2-1 01:30   

6-2 6-0 5-0 01:30   

  

  

Jimmy van Gelderen 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

5-7 1-6 1-2 01:30   

  

6-7 0-5 01:30   

5-7 7-6 01:30   

3-6 4-6 01:30   

  

Jorden Stommel 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

0-6 3-6 5-0 01:30   

  

  

  

  

Casper Koopman 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

6-0 6-1 4-2 01:30   

  

  

Pleun Kramer 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

Kimberley Dol 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-0 7-5 0-3 01:30   

5-7 opgave Kimberley Dol 01:30   

  

Lars Groot 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-7 4-4 01:30   

  

Luca Bakker 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-6 1-6 1-6 01:30   

Mats Rutten 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Xander Aué  4 26 8 51 33 4 0 0
2 Merel van Herp  4 35 14 71 49 4 0 2
3 Amber Maatman  4 33 27 89 60 4 0 3
4 Nina Kwakman  4 33 0 62 9 4 0 0
5 Nick Zonneveld  4 35 8 66 33 4 0 1
6 Mats Rutten  3 20 11 46 34 3 0 1
7 Tim Groot  3 23 20 55 49 3 0 2
8 Luca Bakker  3 17 20 43 49 3 0 2
9 Pleun Kramer  3 22 10 48 27 3 0 1
10 Casper Koopman  3 32 14 63 47 3 0 2
11 Lars Groot  2 11 35 42 74 1 1 4
12 Jimmy van Gelderen  2 9 36 47 69 1 1 4
13 Jorden Stommel  0 11 26 31 51 0 0 4
14 Kimberley Dol  * 0 0 30 0 60 0 0 5
15 Marit de Graaf  0 3 51 29 99 0 0 6

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 132 131
Totale speeltijd 151:30 151:30
Gemiddelde speeltijd 01:08 01:09
Langste wedstrijd 01:30
HE12: Thomas Kamphuis-Eline Koopman 6-2 5-4
01:30
HE12: Thomas Kamphuis-Eline Koopman 6-2 5-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.

Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 01:51 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D