logo Van Gelderen Tennis Academy
Rabo Winter jeugd competitie Groen, t/m 12, t/m 14, t/m 16, 16+ T.C. Neckslag
zondag 26 oktober 2014 t/m zondag 29 maart 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengddubbel GROEN TM16 TM14
Schema delen
poule A   poule B   poule C   v

Groen competitie poule A

 

Tijs Deelstra /
Lars Fagel  (1)

Naomi Kortekaas /
Malin Blommers 

Toine van Wonderen /
Niels van Marsbergen 

Michelle Land /
Senna de Vries 

Kim Knijn /
Noa Franke 

Tijs Deelstra /
Lars Fagel  (1)

 

11-5 01:00   

9-5 01:00   

  

12-7 01:00   

Naomi Kortekaas /
Malin Blommers 

 

 

10-7 01:00   

2-12   

  

Toine van Wonderen /
Niels van Marsbergen 

 

 

 

2-11   

  

Michelle Land /
Senna de Vries 

 

 

 

 

3-11 01:00   

Kim Knijn /
Noa Franke 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tijs Deelstra /
Lars Fagel 
3 9 0 21 18 3 0 0
2 Michelle Land /
Senna de Vries 
2 6 3 20 19 2 0 1
3 Kim Knijn /
Noa Franke 
1 3 3 13 13 1 0 1
4 Naomi Kortekaas /
Malin Blommers 
1 3 6 19 20 1 0 2
5 Toine van Wonderen /
Niels van Marsbergen 
0 0 9 18 21 0 0 3

^^

Groen competitie poule B

 

Jade Vis /
Lotte Sweers  (2)

Zoe Biri twum /
Shanice Lehmann 

Dani Veen /
Chiara Tillema 

Alessia Meijer /
Isabel Bijlsma 

Kelia Wooje /
Kyara Marques dos Reis 

Jade Vis /
Lotte Sweers  (2)

 

  

3-10   

  

8-7 01:00   

Zoe Biri twum /
Shanice Lehmann 

 

 

0-19 01:00   

0-15 01:00   

4-13 01:00   

Dani Veen /
Chiara Tillema 

 

 

 

14-7 01:00   

20-3   

Alessia Meijer /
Isabel Bijlsma 

 

 

 

 

11-3   

Kelia Wooje /
Kyara Marques dos Reis 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Dani Veen /
Chiara Tillema 
4 12 0 28 24 4 0 0
2 Alessia Meijer /
Isabel Bijlsma 
2 6 3 20 19 2 0 1
3 Jade Vis /
Lotte Sweers 
1 3 3 13 13 1 0 1
4 Kelia Wooje /
Kyara Marques dos Reis 
1 3 9 25 27 1 0 3
5 Zoe Biri twum /
Shanice Lehmann 
0 0 9 18 21 0 0 3

^^

Groen competitie poule C

 

Lana Scholten /
Bo Lindenbergh  (3)

Mitch Boer /
Kardo Heijt 

Eline Klaasen Bos /
Max van Marsbergen 

Jara de Haas /
Floor Dinkla 

Julia Windhouwer /
Naomi Kokmeijer 

Rares Preda /
Travis Kromoinangoen 

Lana Scholten /
Bo Lindenbergh  (3)

 

01:00
07/12 16:00-17:00
  

01:00
11/01 16:00-17:00
  

01:00
25/01 16:00-17:00
  

8-6 01:00   

  

Mitch Boer /
Kardo Heijt 

 

 

  

01:00
11/01 16:00-17:00
  

01:00
25/01 16:00-17:00
  

5-3 01:00   

Eline Klaasen Bos /
Max van Marsbergen 

 

 

 

6-11 01:00   

01:00
25/01 13:00-14:00
  

01:00
07/12 16:00-17:00
  

Jara de Haas /
Floor Dinkla 

 

 

 

 

01:00
11/01 12:00-13:00
  

  

Julia Windhouwer /
Naomi Kokmeijer 

 

 

 

 

 

01:00
11/01 16:00-17:00
  

Rares Preda /
Travis Kromoinangoen 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Mitch Boer /
Kardo Heijt 
1 3 0 5 3 1 0 0
2 Lana Scholten /
Bo Lindenbergh 
1 3 0 7 6 1 0 0
3 Jara de Haas /
Floor Dinkla 
1 3 0 7 6 1 0 0
4 Eline Klaasen Bos /
Max van Marsbergen 
0 0 3 6 7 0 0 1
5 Julia Windhouwer /
Naomi Kokmeijer 
0 0 3 6 7 0 0 1
6 Rares Preda /
Travis Kromoinangoen 
0 0 3 3 5 0 0 1

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 27 42
Totale speeltijd 22:00 53:00
Gemiddelde speeltijd 00:48 01:15
Langste wedstrijd 01:00
GROENP1: Tijs Deelstra/ Lars Fagel-Naomi Kortekaas/ Malin Blommers 11-5
02:00
TM16P1: Carmen Balm/ Famke Lunstroo-Douwe Diemers
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 02:23 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D