Klik HIER voor onze homepage

Info

New or Forgotten?

Menu

Sponsors

Van Gelderen Tennis Academy / Neckslag Jeugd Ranglijst ** Weekend Toernooi - 16 en 17 december 2017

DASHBOARD op zondag 17 december 2017 om 16:36

Wedstrijden

38 1
6 31 1
Totaal speeltijd 53 uur : 20 minuten -- Per wedstrijd 01 uur : 24 minuten

Laatste uitslagen

15:57 JD 13 t/m 14 Bas Bouwman/ James Pikkaart - Ties Kok/ Darcy Urban 7-6 6-0
15:54 MD 12 Emma van Welzen/ Denise Bau Sanchez - Maikka Kans/ Celeste Zervaas 6-4 4-6 7-6
15:53 MD 13 t/m 14 Sophia Semprimoschnig/ Britt de Groot - Shanna Ben-Hur/ Julia de Jong 6-3 6-2
15:52 JD 12 Timo van Beusekom/ Rocco Urban - Mika Blom/ Matteo Guarnieri 7-5 6-4
14:51 JD 15 t/m 16 Joppe van Malderen/ Joep Wouters van den Oudenweijer - Jazzley Schulte/ Kiko Kousemaker 6-2 7-6
14:22 JD 15 t/m 16 Luuk Verdonk/ Vincent van den Berkhof - Ferran Stijsiger/ Kevin van de Ploeg 6-1 6-4
13:53 JD 12 Mika Blom/ Matteo Guarnieri - Mees van Zeeland/ Bernardo van der Togt 7-5 6-4
13:42 JD 13 t/m 14 Ties Kok/ Darcy Urban - Noah Pawirodirjo/ Jerry Wang 7-6 1-6 6-4
13:18 JD 13 t/m 14 Bas Bouwman/ James Pikkaart - Rens Verhaar/ Senna Bläsing 6-3 6-4
13:16 JD 12 Timo van Beusekom/ Rocco Urban - Tim Gabes/ Damian Mud 6-4 5-6 opg

Laatste wedstrijden gestart

15:54 Binnenbaan 1 JD 15 t/m 16 Luuk Verdonk/ Vincent van den Berkhof - Joppe van Malderen/ Joep Wouters van den Oudenweijer
14:29 Binnenbaan 7 JD 13 t/m 14 Bas Bouwman/ James Pikkaart - Ties Kok/ Darcy Urban 7-6 6-0
14:22 Binnenbaan 6 JD 12 Timo van Beusekom/ Rocco Urban - Mika Blom/ Matteo Guarnieri 7-5 6-4
13:42 Binnenbaan 5 MD 13 t/m 14 Sophia Semprimoschnig/ Britt de Groot - Shanna Ben-Hur/ Julia de Jong 6-3 6-2
13:19 Binnenbaan 7 JD 15 t/m 16 Luuk Verdonk/ Vincent van den Berkhof - Ferran Stijsiger/ Kevin van de Ploeg 6-1 6-4
13:17 Binnenbaan 8 JD 15 t/m 16 Joppe van Malderen/ Joep Wouters van den Oudenweijer - Jazzley Schulte/ Kiko Kousemaker 6-2 7-6
12:53 Binnenbaan 1 MD 12 Emma van Welzen/ Denise Bau Sanchez - Maikka Kans/ Celeste Zervaas 6-4 4-6 7-6
12:17 Binnenbaan 6 JD 12 Mika Blom/ Matteo Guarnieri - Mees van Zeeland/ Bernardo van der Togt 7-5 6-4
11:34 Binnenbaan 8 JD 12 Timo van Beusekom/ Rocco Urban - Tim Gabes/ Damian Mud 6-4 5-6 opg
11:30 Binnenbaan 7 JD 13 t/m 14 Bas Bouwman/ James Pikkaart - Rens Verhaar/ Senna Bläsing 6-3 6-4

PROGRAMMA

zondag 17 december

SPEELSCHEMA'S

Jongensdubbel JD 12 : Jongensdubbel t/m 12 jaar
  JD 13 t/m 14 : Jongensdubbel 13 t/m 14 jaar
  JD 15 t/m 16 : Jongensdubbel 15 t/m 16 jaar
Meisjesdubbel MD 12 : Meisjesdubbel t/m 12 jaar
  MD 13 t/m 14 : Meisjesdubbel 13 t/m 14 jaar

FINALES

JD 12 Timo van Beusekom/ Rocco Urban - Mika Blom/ Matteo Guarnieri 7-5 6-4
JD 13 t/m 14 Bas Bouwman/ James Pikkaart (1) - Ties Kok/ Darcy Urban (4) 7-6 6-0
JD 15 t/m 16 Luuk Verdonk/ Vincent van den Berkhof - Joppe van Malderen/ Joep Wouters van den Oudenweijer 14:30
MD 12 Emma van Welzen/ Denise Bau Sanchez - Maikka Kans/ Celeste Zervaas (1) 6-4 4-6 7-6
MD 13 t/m 14 Sophia Semprimoschnig/ Britt de Groot (1) - Shanna Ben-Hur/ Julia de Jong 6-3 6-2

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Het toernooi wordt gespeeld in

Tenniscentrum Neckslag
Neckerstraat 133
1456 BC Wijdewormer
0299-430573

VOETREGEL